Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Vispopulārākie ceļojumu galamērķi Latvijas iedzīvotāju vidū

Pagājušajā gadā Latvijas iedzīvotāji veica aptuveni 2 miljonus ceļojumus. Tas ir 3 reizes vairāk, nekā gadu iepriekš. Visbiežāk Latvijas iedzīvotāji dodas uz siltajām zemēm. Lielāks tūristu pieaugums vērojams Itālijā un Spānijā. Vidēji Latvijas iedzīvotāji tur pavadīja 6 naktis un iztērēja aptuveni 140 eiro dienā uz vienu cilvēku. Vieni no populārākajiem galamērķiem ir Lietuva un Igaunija. Vidēji viesi no Latvijas tur pavadīja divas naktis, diennaktī iztērējot aptuveni 80 eiro.

Lētas aviobiļetes var iegādāties arī uz Turciju. Tur var lieliski atpūsties ar komfortu, kā arī var izvēlēties daudz pieticīgāku un lētāku variantu. Šī valsts ieņem līderpozīcijas tūrisma tirgū, lielā mērā pateicoties viesnīcu daudzveidībai, kuras darbojas ”Viss iekļauts” sistēmā. Atvaļinājums būs maksimāli bezrūpīgs, kad par visu ir samaksāts jau iepriekš. Vēl šo virzienu izvēlas, patiecoties iepirkšanās iespējai. Zinoši tūristi Turcijā iegādājas ne tikai suvenīrus, bet arī ikdienā nepieciešamas lietas: kvalitatīvus tekstilizstrādājumus, trikotāžu, apavus, kažokādu izstrādājumus.

Šī ir vēl viena Latvijas iedzīvotāju iecienīta valsts. Rudenī un ziemā tūristi izvēlas valstis ar siltu klimatu. Šī iemesla dēļ rudenī ir pieprasīta atpūta Vidusjūras valstīs: Grieķijā, Spānijā, Turcijā un Kiprā. Ziemā, kad ES dienvidos jau ir vēss, tūristi dodas uz tālākām valstīm, piemēram, ASV, Taizemi un AAE. Kanāriju salas ir piemērotas atpūtai jebkurā laikā, jo klimats tur ir komfortabls visu gadu.

Kur nopirkt lētas aviobiļetes no Rīgas

Ceļotājiem vienmēr ir aktuāls jautājums – kur iegādāties aviobiļetes par zemām cenām. Tikt skaidrībā ar šo jautājumu Jums palīdzēs portāls "iFly.lv". Šeit aviobiļešu cenas ir ļoti dažādas, iepriekš rezervējot biļeti, var ievērojami ietaupīt. Uzņēmums specializējas tūrisma produktu, galvenokārt aviobiļešu, pārdošanā, izmantojot tīmekli. Resurss izmanto automātisko ”Amadeus” biļešu rezervēšanas sistēmu, kas ļauj nekavējoties rezervēt piemērotu reisu no jebkuras valsts.

Vēl aviobiļetes var rezervēt pa tālruni. Šis pakalpojums pieejams darba dienās no 9:00 līdz 19:00, bet sestdienās no 10:00 līdz 16:00. Pieredzējušie darbinieki palīdzēs rezervēt biļeti, palīdzēs veikt apmaksu, kā arī atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Aviobiļeti var rezervēt, neizejot no mājām. Lai to izdarītu, vienkārši izmantojiet ērtu mājas lapu. Aviobiļetes Jūs varat atrast šeit.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment