Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Viegli rezervējam aviobiļetes!

Vēl nesen gaisa satiksme tika uzskatīta par nedrošu un saistītu ar lieliem izdevumiem. Taču tehnoloģiju uzlabojumi aviācijas jomā ļāvuši padarīt aviopārvadājumus maksimāli drošus, un kad parādījās vairāki aviopārvadātāji, avioceļojumi kļuva lētāki un pieejami daudziem. Tieši šī iemesla dēļ pie kasēm, kur pārdod aviobiļetes, veidojas garas rindas. Ja Jums nav laika, lai stāvētu šādās rindās, mēs esam gatavi izstāstīt, kā ātri iegādāties lētas aviobiļetes.

iFly: pērciet aviobiļetes ar prieku

Neskatoties uz to, ka mūsu valstī darbojas vairākas lidostas, iegādāties aviobiļetes Rīgā nemaz nav tik viegli. Milzīgā avioceļojumu popularitāte liek mums savlaicīgi plānot savus lidojumus, kā arī pavadīt daudz laika meklējot labākos piedāvājumus. Tagad, kad tirgū ir sākusi savu darbību kompānija iFly, laika patēriņš meklējot lētas aviobiļetes var tikt samazināts.

Visiem priekšā šajā strauji mainīgajā pasaulē izraujas tas, kurš māk ekonomēt laiku un naudu. Šī iemesla dēļ, daudzi no mums izvēlās avioceļojumus, jo tagad tie nav dārgi un aizņem maz laika. Izmantojot kompānijas iFly resursus, Jūs ātri un viegli varat rezervēt piemērotas aviobiļetes Rīgā. Starp citu, lai to izdarītu, Jums nav jādodās uz mūsu kompānijas ofisu: izdevīgus piedāvājumus no aviopārvadātājiem Jūs varat atrast Internetā, mūsu mājas lapā.

Kas nepieciešams, lai ātri varētu nopirkt aviobiļetes?

Lai varētu izmantot aviobiļešu tiešsaistes rezervēšanu, nepieciešams ienākt mūsu mājas lapā, piereģistrēties un aizpildīt visus nepieciešamos rekvizītus, pēc tam atrast piemērotas pēc laika, cenas un komforta aviobiļetes un apmaksāt tās. Nav noslēpums, attīstoties tehnoloģijām, daudzas kompānijas piedāvā elektroniskās aviobiļetes. Mūsu kompānija nav izņēmums.

Ar iFly Jūs varat ātri un ērti rezervēt biļetes tiešsaistē un tikt laicīgi līdz lidostai. Aviobiļešu iegāde tagad būs bez galvassāpēm un dārgā laika zaudēšanas. Ja Jums nav datora vai Jūs nezināt, kā rezervēt biļetes Internetā – tā nav problēma. Viss, kas Jums vajadzīgs – ir sazināties ar mūsu konsultantiem un ziņot par savu problēmu. Mēs izdarīsim visu, lai Jūs paliktu apmierināti ar sadarbību, ar iFly.

iFly – tas ir:

  • Vienmēr lētas aviobiļetes.
  • Labākie piedāvājumi no aviosabiedrībām.
  • Populārākie tūrisma galamērķi ar atlaidēm un īpašām cenām.
  • Vislētākās aviobiļetes Rīgā.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment