Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Valstis, uz kurām var ceļot bez ierobežojumiem

Aviobiļetes iegāde ir lielisks veids iepriecināt sevi

nopirkt aviobiļetesCeļojums ir brīnišķīgs veids atpūsties no monotonas pelēkas ikdienas un gūt patīkamus iespaidus. Laiku pa laikam visi sapņo aizlidot uz citu valsti, lai baudītu jaunas vietas atmosfēru. Sevišķi tas ir aktuāls rudens periodā: lietus, gaiss kļūst aukstāks, saules neesamība – šie laika apstākļi iedarbojas nomācoši uz Latvijas iedzīvotājiem. Šajās drūmajās dienās mēs bieži domājam par siltajām neredzētajām zemēm. Agrāk nopirkt aviobiļetes un aizlidot uz jebkuru pasaules vietu neradīja problēmas.

2020. gadā tika ieviesti ierobežojošie pasākumi. Daļa valstu atļauj ;ārvalstnieku ieceļošanu, ievērojot ierobežojumus. Ieceļošanai būs nepieciešami dokumenti:

  • Vakcinācijas sertifikāts
  • Sertifikāts, kas apliecina izslimošanu ar Covid -19
  • Negatīvs PĶR tests
  • Negatīvs antigēna tests

Mūsdienās ceļotājiem tiek izvirzītas pietiekami daudz prasību. Bet ir arī valstis, kuras neizvirza stingros nosacījumus.

Meksika ir ārkārtīgi interesanta valsts. Tā savaldzina viesus ar savu aizraujošu vēsturi un satriecošu arhitektūru. Tūristi būs priecīgi pastaigāties ap Mehiko klinšainiem kalniem un seniem vulkāniem, paviesoties Gvadalahāras gleznainos dārzos, apskatīt Monterejas vēsturiskās vietas. Meksika ir slavena ar draudzīgiem iedzīvotājiem un eksotisko virtuvi.

Visiem aktīvas atpūtas, dabas krāšņuma un skaisto ainavu mīlētājiem būtu jāapmeklē Šveice. Šeit lieliski ir attīstīta tūrisma nozare, tādēļ visus ieceļotājus sagaida daudzas izklaides: slēpošanas kūrorti, plašie dabas liegumi, pārgājieni Alpos, ekskursijas un vīna darītavām.

Tūristi vienmēr mīļi gaidīti arī Lielbritānijā. Šeit liela uzmanība tiek veltīta vēstures un arhitektūras pieminekļiem, diženām viduslaiku pilīm un seniem maziem ciemiem. Tūristi būs sajūsmā no liela skaita muzeju, izklaides parku un trokšņaino angļu pabu.

Francija ir valsts ar bagāto vēsturisko mantojumu. Tieši Francijas tiek uzskatīta par modes, mākslas un brīnumainās virtuves dzimteni. Šo zemi ir vērts apmeklēt, lai pastaigātos pa neatveramo Luvru, redzēt dabā Eifeļa torni un izbaudītu Parīzes romantisko atmosfēru.

Spānija vilina viesus ar silto klimatu un pārsteidzošo dabu. Šajā zemē ir daudz izklaides parku un dabas liegumu. Spānijas pludmales ir atzītas par tīrākām pasaulē. Koši Spānijas karnevāli neatstās tūristus vienaldzīgus.

Vēl viens uzmanības vērts atpūtas variants ir Itālija. Visu gadu uz šo valsti ierodas nebeidzama tūristu plūsma. Ziemeļu Itālija ir slavena ar modes šiku un kalnu slēpošanas kūrortiem. Centrālajā daļā tūristus gaida muzeji un arhitektūras pieminekļi. Dienvidu Itāliju būtu jāapmeklē, lai izbaudītu mierīgu atpūtu Vidusjūras krastā, grandiozus saviesīgos vakarus un mūzikas festivālus.

Ar kompāniju IFly ceļojumi ir iespējami! Mēs būsim laimīgi sniegt jums detalizēto konsultāciju. Jūs varat iegādāties lētās aviobiļetes uz jums interesējošām valstīm. Aviobiļešu cenas ir apskatāmas Ifly.lv tīmekļa vietnē.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment