Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Pieejamas aviobiļetes jebkurā laikā

Jebkurš ceļojums – komandējums vai atpūta – sākas ar lidojumu. Bet patīkami iespaidi un labs noskaņojums ceļā ir atkarīgs no tā, cik veiksmīgi ir saplānots ceļojums un iegādātas aviobiļetes. Jo tikai ar lidmašīnu iespējams ceļot ar komfortu un caur iluminatoru tīksmināties par brīnišķīgajiem skatiem.

Izmantojot aviokompānijas pakalpojumus, tiek ieekonomēts tik ļoti dārgais laiks. Šodien iegādāties aviobiļetes ir pavisam vienkārši, jo aviokompānijas ir katrā valstī. Noskaidrojot ielidošanas galapunktu un datumu, jebkurš ceļotājs jau pēc pāris stundām nonāks tajā valstī, pasaules malā, kur viņu gaida.

Kā izvēlēties aviokompāniju? Kā iegādāties lētas aviobiļetes?

Uz visiem šiem jautājumiem atbildēs firma TBS-Travel. Protams, ka aviobiļešu cena ir ļoti atkarīga no izvēlētā attāluma. Un tomēr, ieguvums būs acīmredzams, ja salīdzina, cik ir jāmaksā par pārvietošanos ar autobusu vai vilcienu vairākus tūkstošus kilometru tālu.

Ja ir vēlēšanās lidot lēti, tas nozīmē, ka biļete ir jāpasūta jau savlaicīgi. Jo ātrāk – jo lētāk. Bez tam, kompānija var piedāvāt visoptimālāko variantu, kurš atbildīs visām klienta vēlmēm, finansiālajām iespējām un vietu skaitam. Rezervējot biļetes, pasažieris var mierīgi uzsākt gatavoties gaidāmajai atpūtai, jau savlaicīgi atrisināt visus jautājumus saistībā ar ceļojuma organizēšanu. Vēršoties kompānijā TBS-Travel, iespējams ne tikai jau iepriekš rezervēt aviobiļeti, bet arī uzzināt, kas šai nolūkā ir nepieciešams.

Kompānija TBS-Travel piedāvā speciālus tarifus tūristiem, kuriem tiek sagādāta unikāla iespēja apceļot pasauli par diezgan zemām cenām. Tomēr pārmērīgi lēta biļetes cena nenodrošinās bezmaksas pusdienas uz lidmašīnas borta, papildus būs jāmaksā par bagāžu, un nepastāv iespēja atteikties no šādas biļetes (nauda par biļeti netiks atgriezta).

Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ļauj pasūtīt aviobiļeti, nedodoties uz lidostu. Bet pasūtīt lētas aviobiļetes on-line – jānospiež daži klaviatūras taustiņi, pat naktī. Lai aizpildītu meklēšanas formu, ir jāievada ielidošanas punkta nosaukums, vietu skaits, datums, klase.

Aviobiļešu apmaksa tiek veikta gan skaidrā naudā, gan ar kredītkarti – pēc klienta ieskatiem. Vajadzības gadījumā pasūtījums tiks piegādāts uz norādīto adresi.

Pieejama aviobiļešu cena, liela lidošanas virzienu izvēle, biļešu pieejamība visā diennakts laikā – to visu nodrošinās firma TBS-Travel saviem klientiem, kuri tai uzticas.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment