Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Pieejamas aviobiļešu cenas: turam roku uz pulsa

Ar Interneta attīstību daudz kas kļuvis iespējams. Piemēram: ar dažu klikšķu palīdzību varat atrast lētas aviobiļešu cenas, ātri apmaksāt pasūtītās aviobiļetes, kuram būs pieejamas cenas, un izplānot savu ceļojumu.

iFly padomi, kur nopirkt aviobiļetes

Mūsu kompānija iFly jau daudz ir stāstījusi, kā atrast pieejamas aviobiļešu cenas. Kopējās rekomendācijas ietver sevī šādas ziņas: ceļotājam jāiegādājas aviobiļetes nedēļas vidū, nepārtraukti jāseko atlaidēm, akcijām, aviokompāniju karstajiem piedāvajumiem, jāpievērš uzmanība apdrošināšanas tarifiem, un jābūt gataviem doties ceļojumā pēkšņi, tikko kļūs pieejamas lētas aviobiļetes. Nav šaubu, šie padomi ir palīdzējuši simtiem mūsu lasītājiem ieekonomēt uz biļešu iegādi, tāpēc mēs turpinām stāstīt, kā izdevīgi nopirkt aviobiļetes tiešsaistē.

Ir dažas mazāk pazīstamas taktikas, kuras palielina varbūtību iegādāties vislētākās aviobiļetes, vai runa ir par reģionālajiem, vai pārrobežu reisiem. Šīs stratēģijas nav tik tradicionālas un populāras, taču arī var tikt izmantotas. Mēs taču zinām: cīņā par ekonomiju visi līdzekļi labi.

No kā ir atkarīgas aviobiļešu cenas?

Aviobiļešu cenas sastāv no dažādiem faktoriem. Tie ir gan pirkuma termiņi, gan sezonālie lidojumi, gan piedāvājumu elastība, gan aviobiļetes tips, gan aviokompānijas, gan informācijas pieejamība. Lūk, dažas no stratēģijām, kuras palīdz ekonomēt:

  • 24 stundu likums

Viena no mazāk populārām stratēģijām, kura palīdzēs mazāk tērēt aviobiļetes iegādei, ir 24 stundu likums. Pēc iFly ekspertu domām, šis triks palīdz ieekonomēt ievērojamas naudas summas. Ja Jūs jau pasūtījāt aviobiļetes uz lidmašīnu, neesiet slinki pārbaudīt aviobiļešu cenas nākamajam rītam. Aviobiļešu cenas mainās 24 stundu laikā vairākas reizes, tātad ir iespēja ieekonomēt. Vairākums aviokompāniju neaprēķina soda sankcijas par pasūtījuma atteikšanu, tāpēc ir iespēja iegādāties aviobiļetes pēc nominālās vērtības.

  • Pēdējās minūtes reiss

Visbiežāk ceļotāji izvēlās pasūtīt aviobiļetes savlaicīgi, jo tas dod ekonomiju. Taču dažos gadījumos aviokompānijas paziņo par bezprecedenta cenu kritumu 11 stundas pirms reisa. Tas tiek darīts, lai aizpildītu atlikušās tukšās vietas. Akcijas biežāk notiek nepopulāros reisos, kur pasažieru plūsma nav liela. Jebkurā gadījumā, jāsaglabā cerība – un iespējams, tieši Jums, arī paveiksies un varēsiet iegādāties aviobiļetes ar – 50% atlaidi!

Būtu interesanti, kur nopirkt aviobiļetesk tiešsaistē? Pievērsiet savu uzmanību mūsu kompānijas iFly piedāvājumiem!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment