Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Pērc avio biļetes tiešsaistē – lido atpūsties, kur vien gribi!

Pērc avio biļetes tiešsaistē – lido atpūsties, kur vien gribi!Vasaras atnākšana liek daudziem cilvēkiem aizdomāties, kur pavadīt šo vasaru. Kurp doties siltas saulītes, karsto smilšu un laba servisa meklējumos. Pateicoties tam, ka avio biļetes ir lētas, tūristi aizvien biežāk sāk uzskatīt, ka jāatpūšas katrreiz citā valstī. Protams ka ir Ēģiptes, Turcijas un citu iemīļoto kūrortu dedzīgi fani, taču tādu, kam patīk dažādība ir tomēr vairāk. Šādi ceļotāji arī meklē iespēju nopirkt aviabiļetes pēc iespējas lētāk. Un pareizi dara. Kāpēc jāpārmaksā? Tiksim skaidrībā, no kā ir atkarīgas aviobiļetes cenas un kā var ietaupīt. Meklēt avio biļetes, kuru cenas Jūs pilnībā apmierinās, var cauru gadu.

Aviobiļetes cenas ir atkarīgas no daudziem faktoriem

Lidojuma cena no punkta A līdz punktam B sastāv no šī lidojuma tēriņiem. Tie ir gan degviela, gan pilotu un mehāniķu darbs, gan attālums, gan maršruta sarežģītība. Aviobiļešu pārdošana, ko veic dažādas aviokompānijas vienā un tai pašā virzienā, var būt par atšķirīgām cenām. Piemēram, lidojums no Rīgas uz Londonu var maksāt no 200 līdz pat 500 eiro. Starpība var būt ne tikai cenā, bet arī servisa līmenī. Tas var būt tiešais lidojums, ar vienu vai vairākām pārsēšanās reizēm, ar bagāžu vai tikai ar rokas bagāžu. Tas var būt regulārais vai arī čārterreiss. Arī no šī parametra ir atkarīgas aviobiļetes cenas.

Aviobiļešu pārdošana par zemām cenām

Protams, ja gribat ietaupīt uz aviobiļetēm, tās ir jāpērk visizdevīgākajā laikā un jāatsakās no lidojumiem svētkos un brīvdienās. Turklāt, jāieklausās vēl dažos padomos:

  • Avio biļetes pērciet vairāk nekā sešus mēnešus pirms lidojuma.
  • Pastāvīgi jāmonitorē mājas lapas, kurās tiek piedāvāta aviobiļešu pārdošana, lai atrastu dažādas atlaides un akcijas izpārdošanas.
  • Jāabonē visu aviokompāniju piedāvājumi.
  • Jāizvēlās “peldošās”, nevis konkrētās dienas (+/- trīs dienas).
  • Rezervējiet aviabiļetes naktī vai agri no rīta.
  • Noteikti pārbaudiet aviobiļetes cenas uz “melno piektdienu” vai citiem līdzīgiem datumiem.
  • Lidojiet ar budžeta aviokompānijām, ar pārsēšanos, bez bagāžas.

Ja neizdodaas savlaicīgi iegādāties lētas avio biļetes, lai pagozētos saulītē pie jūras, pievērsiet savu uzmanību “pēdējā brīža piedāvājumiem”. Dažreiz var atrast labus piedāvājumus, kad dzīvošana, lidošana, ēdināšana, apdrošināšana un transfērs maksā lētāk nekā pārlidojums.

Ja Jūs vēl tikai meklējat ērtu servisu, lai rezervētu aviabiļetes, rekomendējam pārbaudīt portālu IFly. Ērts interfeiss, daudzie filtri, avio biļešu kalendārā meklēšana un pieejamas aviobiļetes cenas – tas viss ir portālā IFly. Pievienojieties tagad!

Mūsu tūristi vienmēr lido ar vislabākajiem piedāvājumiem!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment