Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Padomi, kā un kur iegādāties lētas aviobiļetes

Mūsdienu pasaulē gaisa transporta veids gūst arvien lielāku popularitāti. Var diezgan ātri nokļūt jebkurā valstī, vienā uz lielākajām pasaules pilsētām. Tas ļauj ietaupīt laiku, doties brīvdienu tūrisma braucienos, braukt komandējumos, apmeklēt lietišķas tikšanās – vispār, lieki nezaudējot laiku, risināt biznesa jautājumus, organizēt interesantu un aizraujošo brīvo laiku un pat operatīvā kārtībā gūt kvalificēto medicīnisko palīdzību. Turklāt vieni cilvēki vēlas ietaupīt uz lidmašīnas ceļojumiem, citiem nav pietiekami naudas līdzekļi, lai izmantot gaisa transporta pakalpojumus, tādēļ gan vieni, gan otri meklē, kur iegādāties lētas aviobiļetes.

lēti lidojumi no RīgasMūsu serviss palīdz optimālā varianta meklēšanā ne tikai cenas ziņā.

Tīmekļa vietnes pakalpojumu izmantošanas labumi un priekšrocības

  1. Pie mums jūs atradīsiet vislētākās aviobiļetes no Rīgas uz dažādām pasaules valstīm, kā tuvākās, tā arī tālākās ārzemēs.
  2. Darbinieki veic visizdevīgāko aviopārvadātāju piedāvājumu atlasi un publicē tos galvenajā tīmekļa vietnes lapā.
  3. Pasūtīt aviobiļeti ir viegli un vienkārši. Vajadzētu tikai vienā klikšķī pāriet pie pasūtījuma formas, izšķirties ar izvēli, norādītos prasītos datus.
  4. Speciālā meklēšanas sistēma ar klientam svarīgāku kritēriju komplektu ļauj ātri piemeklēt visizdevīgāko piedāvājumu no viena vai cita aviopārvadātāja noteiktajā virzienā.
  5. Var iegādāties aviobiļetes dažādām iedzīvotāju kategorijām – bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un pat zīdaiņiem. Cena variē arī atkarībā no minētā kritērija.
  6. Tīmekļa vietnē ir koncentrēti piedāvājumi no vairāk kā 800 aviokompānijām.
  7. Mūsu kompānija ir IATA loceklis.
  8. Mēs garantējam 100 % rezervēšanas drošību. Vieta tiks jums rezervēta, un jūs varēsiet izlidot vajadzīgajā virzienā jūsu izvēlētajā laikā.
  9. Kompānija nodrošina efektīvo klientu atbalstu. Jebkurā laikā jūs varēsiet saņemt palīdzību un nepieciešamas konsultācijas.

Ifly – jūsu pareiza izvēle

Neskatoties uz to, ka serviss ir izveidots samērā nesen, tas ir maksimāli pārdomāts un ērts lietošanā. Piedāvājumos tiek norādīta tikai nepieciešama informācija – lidojuma virziens un aviobiļešu cenas. Ja jūs ir ieinteresējis konkrētais piedāvājums, jūs varat pāriet uz lappusi ar visu nepieciešamo informāciju ŠEIT.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment