Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Organizējiet savu ceļojumu kopā ar kompāniju „TBS”

Nevienu vairs nepārsteidz aviobiļešu rezervēšanas iespēja on-line. Aviobiļešu pasūtīšana on-line kļūst aizvien populārāka gan darījumu cilvēku, kā arī vienkāršo ceļotāju vidū. On-line aviobiļešu kašu panākumu galvenais noslēpums ir tas, ka tās sniedz iespēju viegli un ērti noformēt aviobiļešu pasūtījumu on-line un ieekonomēt līdzekļus.

Lielākā daļa elektronisko aviobiļešu kašu piedāvā saviem pircējiem aizpildīt vienkāršu pasūtījuma formu, kura ietver vairākus meklēšanas kritērijus: lidojuma virzienu un izlidošanas vietu, izlidošanas datumu, pasažieru vecumu un lidojuma klasi. Šie kritēriji ļauj izvēlēties aviobiļetes, kuras ir atbilstošas pircēja pamata prasībām.

Taču kompānija „TBS”, rūpīgi izanalizējot tirgu un izpētot visas klienta vajadzības, ir izlēmusi iekļaut savā elektroniskajā aviobiļešu meklēšanas formā papildus kritērijus un iespējas. Tagad kopā ar kompāniju „TBS” ir iespējams ne tikai noformēt aviobiļešu pasūtīšanu on-line par visizdevīgākajām cenām, bet arī, neizejot no mājām vai biroja, izvēlēties piemērotu viesnīcu un rezervēt automobili.

Pēc veiktās analīzes rezultātiem kompānija „TBS” ir noskaidrojusi, ka lielākais vairums pasažieru, kuri rezervē aviobiļetes on-line, nonākot galamērķī, uzsāk iznomājama automobiļa meklēšanu un viesnīcu, kur apmesties. Tas sagādā neērtības, jo cilvēks, kurš nesen ielidojis no citas pilsētas, valsts, bet varbūt pat kontinenta, ne vienmēr spēj uzreiz sameklēt labu sev piemērotu viesnīcu, kurā viņš varētu atpūsties un uzkrāt spēkus.

Tāpēc kompānija „TBS”, kuras galvenā darbības sfēra ir aviobiļešu pārdošana on-line, ir nolēmusi sagādāt saviem klientiem papildus ērtības, parastajā aviobiļešu pasūtījuma formā on-line iekļaujot viesnīcas rezervēšanas un automobiļa nomas elektronisko formu. Lai pašlaik pilnībā organizētu savu ceļojumu uz citu valsti, jums nav nepieciešams saistīties ar vairākām kompānijām vienlaicīgi: pietiek ar vienkāršas un ērtas aviobiļešu on-line pasūtīšanas formas aizpildīšanu, kurā ir iekļauta arī viesnīcas rezervēšanas un automobiļa noma.

Tādā veidā līdz ar aviobiļešu iegādi jūs uzreiz atrisināsiet visus jautājumus, saistītus ar izceļošanu uz citu pilsētu vai valsti. Kompānija „TBS” vienmēr rūpējas par saviem klientiem un piedāvā viņiem visizdevīgākos nosacījumus. Kompānijas „TBS” aviobiļešu kasē jūs atradīsiet vislētākās aviobiļetes, bet aviobiļešu pasūtīšana on-line kļūs jums par vēl ērtāku un vienkāršāku sava ceļojuma organizēšanas veidu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment