Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Online aviobiļešu rezervēšana: ātri atrisinām visas problēmas

Jums steidzami vajadzīgas avio biļetes, lai dotos uz romantisku tikšanos ar Jūsu otro pusīti? Varbūt, aviobiļešu pasūtīšana nepieciešama, lai laicīgi nokļūtu uz firmai vajadzīgajām pārrunām? Vai arī Jūs esat noguris smacīgajā ofisa kabinetā un sapņojat par atpūtu esotiskā valstī ? Jūs esat pareizi izvēlējušies – jo iFly vienmēr gatava palīdzēt, lai nebūtu problēmu ar avio biļešu iegādi.

Avio biļetes rezervējiet online!

Nav slikti atcerēties, cik milzīgas rindas bija jāstāv avio kasēs, lai iegādātos biļetes uz lidmašīnu. Pagāja daudz laika, kamēr šī tendence mainījās. Toties šodien aviobiļetes Rīga piedāvā Jums rezervēt online, vēl jo vairāk, ka tas ir vienkārši, pieejami un izdevīgi.

Pasūtot avio biļetes ar speciālu interneta-servisu palīdzību, Jūs , pirmkārt, ekonomējat personīgo laiku, kas mūsdienās ir īpaši vērtīgs. Bez tam, Jūs gūstat unikālu iespēju ekonomēt ne tikai laiku, bet arī savu naudu: izmantojot iFly palīdzību, viegli pasūtīt biļeti uz lidmašīnu nepārmaksājot. Starp citu par šādu pirkumu priekšrocībām jāparunā detalizētāk.

Aviobiļešu pasūtīšana caur Internetu: top – 5 priekšrocības, kuras nepieciešams izmantot!

  • Elastīgi pirkšanas nosacījumi. Izmantojot iFly palīdzību, Jūs ātri izvēlēsieties biļeti uz lidmašīnu. Jums ir iespēja izpētīt vairāku aviokompāniju piedāvājumus un izvēlēties labāko no tiem. iFly serviss garantē: bez biļetes Jūs nepaliksiet!
  • Ekonomijas iespēja. Iegādājoties biļetes Internetā, Jūs ieekonomēsiet uz īpašām nodevām un reāli samazināsiet izdevumus. Izdevīgi ir arī tas, ka biļešu iegādei saglabājas visi bonusi, atlaides un aviokompāniju specpiedāvājumi.
  • Varat norēķināties visērtākajā Jums veidā. Jūs varat apmaksāt pirkumu: ar bankas karti, elektronisko naudu, ar speciālu termināļu palīdzību, bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā – saņemot biļeti avio kasēs.
  • Jūs paši izvēlāties lidojuma nosacījumus. Vai nu Jūs izvēlāties drošību lidojuma laikā, paaugstinātu komfortu vai otrādi – ekonomiju, atkarībā no tā varat izvēlēties lidmašīnas klasi, nolaišanās vietu un pat aviokompāniju.
  • Caurskatāmi pirkuma nosacījumi. Aviobiļetes Rīga pavisam noteikti rekomendē iegādāties tieši iFly, jo šeit Jūs neapkrāps, neapskaitīs un nepierakstīs galarezultāta summai papildus tarifus vai nevajadzīgas apdrošināšanas izmaksas.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment