Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Nopirkt ceļojumu pāris dienām – lētas aviobiļetes no Rīgas

Aviobiļešu cenas var atšķirties atkarībā no sezonas, nedēļas dienām, pārsēšanās reižu skaita un lidojuma ilguma. Tāpēc ieteicams savu ceļojumu izplānot jau iepriekš un savlaicīgi meklēt biļetes, lai iegādātos tās par vislabāko cenu. Tālāk mēs parunāsim par to, kur iegādāties lētas aviobiļetes.

Minēsim iFly.lv servisa galvenajās iespējas:

  • Biļešu meklēšana no dažādām aviokompānijām un cenu salīdzināšana dažādiem lidojuma datumiem un laikiem.
  • Viesnīcu rezervēšana dažādās valstīs.
  • Biļešu apmaksāšana tiešsaistē, izmantojot maksājumu kartes vai elektroniskās norēķinu sistēmas.
  • Informācijas sniegšana par aviobiļešu cenu izmaiņām.

Šie nav visi plusi, kurus sniedz šī servisa lietošana.

Lētu aviobiļešu iegādes priekšrocības

  1. Naudas ietaupīšana. Biļešu iegāde par zemāku cenu var palīdzēt ietaupīt naudu, jo īpaši tad, ja Jūs lidojat lielos attālumos vai plānojat ceļojumu lielā cilvēku grupā.
  2. Iespēja ceļot vairāk. Ja Jūs plānojat doties tālākā vai garākā ceļojumā, tad Jūs varēsiet atļauties apmeklēt vairāk vietu, ja izvēlēsieties aviobiļetes par pieņemamām cenām. Turklāt, ja Jums ir ierobežots budžets, tad tas ļaus Jums doties ceļojumā, kas pretējā gadījumā nebūtu pieejams.
  3. Ātrs veids, kas ļauj nopelnīt bonusa jūdzes. Šāds pirkums ļauj ātri savākt bonusa jūdzes un uzkrāt punktus vai jūdzes turpmākajiem lidojumiem. Tas ir šī servisa papildu bonuss.

Cik izdevīgi ir rezervēt aviobiļeti

"iFly.lv" mājas lapā var pasūtīt lētas aviobiļetes no Rīgas. Jūs varat rezervēt piemērotu reisu, neizejot no mājām. Mājas lapā ir automātiska rezervēšanas sistēma ”Amadeus”, kas ļauj nekavējoties atrast un rezervēt piemērotu reisu no/uz jebkuru pasaules lidostu. Biļetes tiek piegādātas uz jebkuru vietu Latvijā jau nākamajā dienā. Servisa kvalificētie darbinieki palīdzēs rezervēt aviobiļetes, paskaidros, kā norēķināties, pārbaudīs, vai maksājums ir saņemts, kā arī atbildēs uz citiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Lai izmantotu iFly.lv pakalpojumu, nav jāreģistrējas. Jūs varat izmantot visas vietnes funkcijas un rezervēt biļetes jebkurā pasaules vietā bez reģistrācijas. Pirms rezervēšanas Jums jāiepazīstas ar pārvadāšanas nosacījumiem un aviokompānijas noteikumiem, ar kuru Jūs plānojat lidot, lai izvairītos no nepatikšanām ceļojuma laikā.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment