Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Tas ir ļoti ērti un izdevīgi – noformēt aviobiļetes on-line

Latvijas ceļotājiem tagad ir radusies diezgan ērta iespēja noformēt aviobiļetes on-line. AirBaltic regulārajā režīmā pārvadā ar aviotransportu pasažierus uz Londonu, Berlīni un citām Eiropas valstīm. Katrs AirBaltic reiss no Rīgas lidostas atšķiras ar aizpildīto vietu skaitu aerobusa salonā. Lai nenonāktu problemātiskā situācijā ar biļešu deficītu, aviobiļetes uz Londonu on-line jāiegādājas savlaicīgi. Turklāt nevajadzētu pieļaut arī citu iespējamo problēmu, - pareizāk būs jau savlaicīgi rezervēt vietas Londonas viesnīcā.

Šāds darbību algoritms kā viesnīcu rezervēšana un tāda pakalpojuma lietošana kā aviobiļetes on-line, ir jāievēro, veicot jebkādu pārvietošanos pa gaisa līnijām pilnīgi uz jebkuru pilsētu.

Aviobiļetes on-line - šādas iegādes galvenās priekšrocības

Papildus var rezervēt arī aviobiļetes on-line atpakaļceļam. Tas ir ērti, un tūrists ceļos ar garantijām un bez problēmām. Sevišķi vērtīgi ir tas, ka iegādāties aviobiļetes uz Londonu on-line iespējams neizejot no mājām, jo sevišķi, ja ārā ir nepatīkams laiks. Jūs varat ar visu ģimeni sanākt kopā pie datora, lai aplūkotu iespējamos ceļojumu variantus. Burtiski triju minūšu laikā AirBaltic mājas lapā rezervējiet vietas sev un saviem tuviniekiem. Pie kam avioreisu biļetes ir formējamas lidojumam, kurš nav paredzēts ne šodien, ne rīt, bet gan pēc mēneša vai pat ilgāka laika. Ja plāni mainās, rezervētās vietas var atcelt. Finansiālie zaudējumi nebūs lieli.

Šāds pakalpojums ir vērtīgs ar to, ka aviobiļetes on-line biļešu cena atšķiras no off-line biļešu cenām. Iegādājoties on-line, uz biļešu cenu rēķina var būtiski ieekonomēt līdzekļus. Dažkārt rodas situācijas, ka lidojumi tiek atcelti, piemēram, nelabvēlīgu laika apstākļu vai vulkāna izvirduma dēļ Islandē. Šādā gadījumā klients būs tikai vinnētājs. Viņam nenāksies doties uz lidostu un gaidīt lidojumu. AirBaltic darbinieki uzturēs sakarus un regulāri ziņos par situāciju, kā arī par reisa pārcelšanas laikiem. Nebūs lieki jāzaudē laiks un līdzekļi.

AirBaltic piedāvā biļetes pēc piedāvāto pakalpojumu apjoma:

  • bāzes biļete,
  • biļete ar pievienotām papildus opcijām;
  • vip.

Izdevīgi ir ne tikai AirBaltic klientam, bet arī pašai aviokompānijai. Pērkot aviobiļetes on-line, šim nolūkam tiek piesaistīts neliels operatoru skaits, nav vajadzības biļetes cenā ierēķināt kompānijas telpu īres maksu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment