Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Noderīga informācija: no kā veidojas avio biļešu cenas

Avio biļetes: cenai ir svarīga nozīme

Daudzus kompānijas “iFly” klientus interesē, kā tiek veidotas aviobiļešu cenas. Un tas ir saprotams: ikviens no mums vēlas zināt, kā ieekonomēt uz lidojumu rēķina un kā rodas dažādu aviopārvadātāju interesantie piedāvājumi? Un tā, mēģināsim sniegt vispārinātu skaidrojumu tam, kā tiek veidotas avio biļešu cenas un kurā brīdī avio biļešu rezervēšana būs visizdevīgākā.

Ir jāsaprot, ka aviobiļešu cenas ietver vairākas svarīgas sastāvdaļas, un tieši – aviokompānijas izdevumi, lidostas nodevas un nodokļi, tūrisma aģentūras komisija (ne vienmēr). Lai biļešu cenas Jums nekļūtu par nepatīkamu pārsteigumu, nav vērts padoties kārdinājumam un priekšroku dot pārmērīgi lētas cenas piedāvājošām aviokompānijām. Kā zināms, šādā gadījumā vaviobiļešu cenas var neietvert nodokļus un nodevas, kā rezultātā Jūs riskējat ne tikai iegādāties aviobiļetes par neizdevīgām cenām, bet pat pārmaksāt par lidojumu.

Vēlaties vienmēr lidot ar komfortu par visizdevīgākajām un pievilcīgākajām cenām? Izvēlieties tās kompānijas, kuras avio pakalpojumu tirgū strādā jau ilgstošu laiku. Tieši šāda kompānija ir, piemēram, arī “iFly” – organizācija, kura šodien ir gatava Jums piedāvāt avio biļetes par vispievilcīgāko un konkurēt spējīgāko samaksu!

Kāpēc strādāt kopā ar “iFly” ir ērti un izdevīgi visiem bez izņēmuma?

  • Mēs nepazeminām mākslīgi aviobiļešu cenas, tāpēc cenā ir iekļauti izdevumi lidojuma organizēšanai, kā arī nodokļi un nodevas, ieskaitot degvielas nodevas, servisa nodevas, nodevas maksas par bagāžu, aviobiļetes izlaišanu, siltajām pusdienām, kā arī cita veida pakalpojumiem uz borta.
  • Sadarbojoties ar mums, Jūs varat būt pārliecināti, ka aviobiļešu rezervēšana nesagādās Jums nepatīkamus pārsteigumus sakarā ar maksas palielināšanos vai pakalpojumu kvalitātes pazemināšanos lidojuma laikā. Jūs maksājat tikai par tām vietām, kuras paši izvēlējāties, un tieši tik, cik ir norādīts.
  • Mēs precīzi un pārdomāti plānojam savu cenu politiku, precīzi aprēķinām tarifus pasažieru pārvadājumiem ar gaisa transportu.
  • Pa laikam mēs saviem klientiem piedāvājam akcijas un dāvājam īpašus piedāvājumus, lai Jūs varētu ieekonomēt līdzekļus uz lidojumu rēķina un pa īstam spētu novērtēt ērtības, sadarbojoties ar mums!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment