Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Mūsu kompānija nodrošinās jūs ar nepieciešamajām aviobiļetēm

letas aviobiļetes

Jebkura brauciena organizācijas darbu kompleksā – atpūtā, komandējumā ietilpst aviobiļešu iegāde. Komforts lidojuma laikā un pozitīvi iespaidi ir atkarīgi no daudziem faktoriem. Pats svarīgākais ir pārdomāta biļešu iegāde. pareizi izvēlēta vieta lidmašīnā nodrošinās jums paaugstināto komfortu lidojuma laikā un lieliskus skatus no lidmašīnas iluminatora. Šādus iespaidus jūs negūsiet, ceļojot ar citu transporta veidu. Turklāt ceļojums ar lidmašīnu nodrošinās dārgā laika ietaupījumu.

Pateicoties internetam nopirkt lidmašīnas biļeti ir viegli un vienkārši.

Jautājumi, atbildes uz kuriem bieži uztrauc klientus?

Kuru aviokompāniju izvēlēties? Kā nopirkt letas aviobiļetes? Vērsieties uz Ifly un kompānijas darbinieki atbildēs uz jautājumiem un sniegs palīdzību atrašanā un piemeklēšanā.  Biļešu cena tiešā veidā ir atkarīga no attāluma līdz galamērķim. Turklāt aviotransports šajā ziņā ir izdevīgāks, jo brauciens pāris tūkst. km garumā ar vilcienu vai autobusu izmaksās dārgāk. Bez tam, būs saistīta ar pārsēšanām un, protams, liela laika daudzuma zaudējumiem.

Aviobiļetes cena ir atkarīgas no to pirkšanas laika. Iegādājoties tās iepriekš, jūs ietaupīsiet. Turklāt firma var piemeklēt klienta pieprasījumam optimāli piemērotu variantu atkarībā no:

  • personīgām vēlmēm;
  • pasažiera statusa (biznesmenis, tūrists, parasts pasažieris);
  • finanšu iespējām.

Biļetes rezervēšana padara iespējamu mierīgi nodarboties ar sagatavošanos ceļojumam.

Unikāls piedāvājums

Izmantojot Ifly piedāvājumu, klients var ceļot pa pasauli, tērējot lidojumiem salīdzinoši nelielu naudu. Bet tarifi neiekļauj bezmaksas bagāžas pārvadāšanu un ēdināšanu lidmašīnā. Bez tam, ja klients nav izmantojis aviokompānijas pakalpojumu – nauda netiks atmaksāta.

Pasūtīt aviobiļetes mājaslapā ir viegli un vienkārši

Interneta tīmeklis padara iespējamu nopirkt aviobiļeti, neizejot no mājām. Pasūtīt nedārgas aviobiļetes online var pāris klikšķos jebkurā diennakts laikā.  Meklēšanu var īstenot pēc šādiem kritērijiem:

  • ierašanās punkts;
  • vietu skaits;
  • izlidošanas datums;
  • klase.

Apmaksa tiek veikta ar bankas karti vai skaidrā naudā (pēc klienta izvēles). Nepieciešamības gadījumā aviobiļete tiks piegādāta uz norādīto adresi.

Ar Ifly ir ne tikai viegli un vienkārši pirkt aviobiļetes, pārdošana tiek īstenota uz izdevīgiem nosacījumiem.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment