Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Būtiskas izmaiņas lidojumos no lidostas «Rīga» ziemas sezonā

Uz vairākiem galamērķiem – Kijevu, Minheni, Varšavu, Helsinkiem un citiem – tika palielināts lidojumu skaits, un līdz gada beigām kopumā plānots apkalpot piecus miljonus pasažieru.

No 30.oktobra avio kompānija «Ryanair» uzsāka lidojumus uz Līdsu (Bredfordu) Lielbritānijā.

«Lidsabiedrība «Ryanair» ar prieku paziņo par jauna maršruta atklāšanu no Rīgas uz Līdsu (Bredfordu), kas ir jau sestais lidsabiedrības maršruts no Latvijas uz Apvienoto Karalisti. Līdsa ir Ziemeļanglijas biznesa un kultūras galvaspilsēta un ļoti populārs galamērķis īsam atpūtas braucienam. Bredfordas lidosta Līdsā ir ideāls starta punkts Jorkšīras reģiona apceļošanai, kur atrodamas dažas no visskaistākajām ainavām valstī. Šoziem «Ryanair» apkalpo 15 zemo izmaksu maršrutus uz Rīgu un no tās, piedāvājot Latvijas pasažieriem vēl lielākas izvēles iespējas, plānojot ziemas brīvdienas 2011./2012. gada sezonā,» norāda «Ryanair» Pārdošanas un mārketinga izpilddirektore Baltijas valstīs Elina Hakarainena.

Savukārt no 9.decembra lidsabiedrība «Wizz Air» lidos uz Nīderlandes pilsētu Eindhovenu.

«Wizz Air ir gandarīts par savu pakalpojumu paplašināšanu lidostā «Rīga». Mūsu jaunais galamērķis Eindhovena ir vārti uz nozīmīgiem Eiropas kultūras un darījumu reģioniem – Amsterdamu, Briseli un ziemeļrietumu Vāciju,» norāda «Wizz Air» korporatīvās komunikācijas vadītājs Balazs Varro.

Arī avio kompānija «Finnair» ziemas sezonā palielina reisu skaitu - uz Helsinkiem plānoti 17 reisi nedēļā.

Lidojumu skaitu palielinājusi arī avio kompānija «Aeroflot», kas tagad lidojumus uz Maskavu, Šerementjevas lidostu veiks divreiz dienā, kā arī avio kompānija «LOT» uz Varšavu ziemas sezonā lidos deviņas reizes nedēļā.

Nacionālā avio kompānija «airBaltic» uz vairākiem galamērķiem plāno palielināt lidojumu skaitu – uz Kijevu lidojumi bus trīs reizes dienā, uz Minheni lidojumi bus divas reizes dienā, uz Varšavu lidojumi bus 11 reizes nedēļā.

Savukārt uz Amānu, Beirūtu, Dublinu, Kišiņevu, Nicu, Tartu un Venēciju ziemas sezonā plānots nelidot.

«Apkalpoto pasažieru skaits turpina pieaugt, ko veicina arī jaunu galamērķu atklāšana. Līdz ar to līdz gada beigām plānojam lidostā «Rīga» sagaidīt piecmiljono avio pasažieri,» norāda starptautiskās lidostas «Rīga» valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment