Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lidojam uz Berlīni caur Rīgu!

Lidojam uz Berlīni caur RīguCeļojumu laiks nebeidzas rudenī, mainās tikai tā formāts. Ja agrāk mūsu klientus interesēja lidojumi uz eksotiskām valstīm, pievilcīgām pludmalēm, tad tagad, cilvēki, kuri nav pieraduši ilgi sēdēt mājās, pievērš savu uzmanību Eiropas galvaspilsētām.

Samta sezona, visizdevīgākais laiks slaveno muzeju apmeklēšanai, ilgstošām pastaigām pa vecajām Eiropas pilsētām, rudens degustācijām. Tātad, aviobiļetes rezervēšana joprojām ir aktuāla un šeit nevarēs iztikt bez droša online-palīga, vēl jo vairāk, ja gaidāms lidojums ar pārsēšanos.

Tūrisma sfēras ekspertu statistika liecina – vispopulārākais virziens brīvdienām ir Berlīne. Vācijas galvaspilsēta ir pievilcīga ne tikai ar unikālas arhitektūras un stilīgas atmosfēras daudzumu, bet arī ar ērtu izvietojumu Eiropas centrā.

Lidot uz Berlīni ir visizdevīgāk caur Rīgu. Šeit Jums būs vajadzīga pieredzējuša operatora palīdzība, kurš ietaupīs Jūsu laiku un pasargās no kļūdām, izvēloties aviobiļetes ar minimālu laika intervālu – ja protams, plānos neietilpst paņemt pauzi un baudīt Vecrīgas rudens šarmu, jo nokļūt no lidostas līdz Latvijas galvaspilsētas centram nemaz nav grūti.

Pat turīgiem ceļotājiem ir svarīgas aviobiļešu cenas. Daudzas aviokompānijas piedāvā diezgan augstu cenu par komfortu ceļā – loģiskāk ir doties ceļā ar budžeta lidmašīnu, iegādājoties lētas aviobiļetes, bet par ietaupīto naudu tieši lidostā iegādāties visu, ar ko ir slavena Latvijas rūpniecība: Rīgas Balzāmu, sieriņus Kārums, unikālus izstrādājumus no lina, zivju delikateses, Dzintara parfimēriju, Madaras un Stendera ziepju fabrikas izstrādājumus.

Lidojam uz Berlīni – aviobiļetes par simbolisku cenu

Eiropas rudens izpārdošanu periodā pieprasījums pēc lētām aviobiļetēm ir īpaši liels. Dažādu portālu atsauksmes liecina par to, ka tieši Rīgu tūristi izvēlās kā starpposmu, dodoties uz lielākajām Vācijas pilsētām, ietaupot uz aviobiļešu cenas rēķina:

  • Berlīne.
  • Frankfurte.
  • Diseldorfa.
  • Karlsrūe.
  • Brēmene.

Pieredzējuši ceļotāji tāpat iesaka lidot caur Rīgas lidostu uz Eiropas pilsētām – Milānu un Romu, Dublinu, Briseli, Oslo, Stokholmu.

Ieklausieties viņu padomos Ziemassvētku priekšvakarā, jo mūsdienīgā aviobiļetes rezervēšana – obligāts priekšnosacījums budžeta ceļojumiem, taču bez piespiedu ekonomijas.

Pirms tiks uzsākta aviobiļetes rezervēšana ar iFly.lv servisa palīdzību, uzmanīgi izpētiet mūsu sniegto informāciju par maksas un papildus pakalpojumiem, kurus sniedz AirBaltic aviokompānija. Atgādināsim, Latvijas aviopārvadātājs ir ļoti devīgs uz dažādām atlaidēm un akcijām, kuras izmantot mēs piedāvājam mūsu klientiem.

Jūs tiešām interesē minimālas aviobiļešu cenas? Jūs esat pieraduši ietaupīt uz lidojumu rēķina? Portālā iFly.lv nav grūti izvēlēties variantu, kurš Jūs apmierinās gan cenas, gan izlidošanas laika, gan dažādu reisu savienojamības ziņā.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment