Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lidojam uz Berlīni caur Rīgu!

aviobiļetes

Neskatoties uz dažādiem satricinājumiem pasaulē cilvēki mazāk ceļot nesāka. Vislielāko popularitāti ir iemantojuši virzieni uz lielākajām Eiropas valstu pilsētām. Ceļot pa Eiropu var vairākos veidos – ar personīgo automobili, autobusu, dzelzceļa pārvadājumos un ar lidmašīnu. Diezgan pievilcīgs pašlaik ir virziens caur Rīgu uz Berlīni un tālāk uz jebkuru pasaules daļu, jo vairāk, ka patlaban ir pieejams mūsdienīgs serviss, kur pārdošanā ir lētas aviobiļetes.

Galvenās priekšrocības

Var, protams, mēģināt izveidot savu ceļojuma maršrutu patstāvīgi, tomēr labāk būtu iegādāties aviobiļetes ar profesionāļu palīdzību. Tas ne tikai ietaupa jūsu laiku, bet arī ļauj ceļot ar maksimālo komfortu. Kādas tad ir priekšrocības:

  • laika ietaupījums, izvēloties optimālāku virzienu,
  • izdevumu summas samazināšana ceļojumā,
  • maksimālā servisa saņemšanas garantija par saprātīgu samaksu,
  • iespēja rezervēt aviobiļetes uz ērtu datumu un laiku,
  • gaidīšanas laika minimizācija lidojumu pārsēšanās laikā,
  • visu iespējamo papildu pakalpojumu esamība.

To visu var nodrošināt tikai pieredzējis operators aviopārvadājumu tirgū. Tādēļ vienmēr būtu nosvērti izturēties pret izvēli.

Kur vērsties

Viens no drošākiem servisiem ir iFly.lv. Tieši šeit var saņemt pilnu pakalpojumu kompleksu un profesionālas konsultācijas, izvēloties ceļojuma maršrutu. Var uzzināt aviobiļešu cenas un papildu pakalpojumus, piemēram, pārvadājuma nodrošināšana starp lidostām, ēdināšana, ērtības klientiem ar bērniem, informācija par atlaidēm un akcijām.

Aviolidojumu virzieni no Rīgas neierobežojas tikai ar Berlīni – pastāv iespēja izvēlēties absolūti jebkuru virzienu, sevišķi Eiropas robežās. Saprātīga gan naudas līdzekļu, gan pašu laika ekonomija ir jebkura gan turīga tūrista, gan budžetu taupošā ceļotāja racionāla pieeja.

Mūsu kompānija darbojas aviolidojumu tirgū daudzus gadus un ir gatava nodrošināt Eiropas līmeņa augstas kvalitātes pakalpojumus. Novēlām patīkamu lidojumu un atpūtu!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment