Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētu aviobiļešu ceļošanai meklēšanas noslēpumi

Simtiem un pat tūkstošiem tūristu ikdienu nolemj doties uz tālām pilsētām un svešām valstīm, lai tuvāk iepazītos ar vietējiem tūrisma objektiem, vietējām parašām un dabu. Ja Jūs plānojat šādus ceļojumus, Jums palīdzēs iFly padomi: kā izvēlēties un nopirkt avio biļetes Rīgā. Esiet droši: lētas aviobiļetes Jūs noteikti atradīsiet, ja izmantosiet mūsu rekomendācijas.

Avio biļetes Rīgā: kā meklēt, kur nopirkt?

Ceļojumi – labākais atpūtas veids gan vienam pašam, gan ar ģimeni vai draugiem. Jūs saņemsiet daudz lielāku gandarījumu no brauciena, ja atradīsiet lētas aviobiļetes. Daudzi tūristi uzskata, aviokompāniju teicamie piedāvājumi parādās ļoti reti un tos grūti atrast. Tas tā ir, ja Jūs nezinat, kad tos meklēt un kur tos iegādāties. Lūk daži padomi, kā atrast labākās cenas aviobiļetēm Rīgā:

  • Ikdienas cenu monitorings. Protams, Jūs nevarat caurām dienām sēdēt pie datora, pārbaudot un kontrolējot cenas visas dienas garumā. Taču, ja Jūs redzat, ka ir iespēja parakstīties uz mājas lapas atjauninājumu, lai saņemtu paziņojumus par biļešu cenu samazināšanos un cenu salīdzināšanu, nelaidiet garām šo iespēju. Ir nepieciešams tikai piereģistrēties mājas lapā un varat saņemt atjauninājumus un piedāvājumus par tarifu atlaidēm, kā arī kādas ir pieejamās cenas aviobiļetēm.
  • Lidojiet nedēļas vidū, nevis brīvdienās. iFly prakse rāda, pieejamas cenas aviobiļetēm var atrast nedēļas vidū. Lidojumu laiks – vēl viens faktors, kurš samazina tarifus aviobiļetēm. Ja Jūsu veselība to atļauj, labāk lidojiet naktīs.
  • Izvairieties no lidojumiem svētkos. Jebkuras aviokompānijas statistika rāda: visdārgākās aviobiļetes tiek tirgotas tieši svētku sezonā. Pacenšaties rezervēt biļetes 2-3 nedēļas pirms lidojuma, lai izmantotu visdemokrātiskākās aviobiļešu cenas.
  • Iegādājieties biļeti turp un atpakaļ. Salīdziniet tūres un aviokompāniju piedāvājumus. Pat, ja lidojat vienā virzienā, iespējams, būtu jāiegādājas biļeti turp un atpakaļ: bieži šādas biļetes cena ir mazāka, nekā biļetei vienā virzienā.
  • Iegādājieties biļetes tiešsaistē. iFly serviss nodrošina Jums šādu iespēju un ļauj izvēlēties vispieejamākās cenas aviobiļetēm. Ieekonomēt, uz braucienu, var pat atrodoties uz sava mīļā dīvāna.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment