Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lēti lidojumi no Rīgas uz Londonu

aviobiļetes uz LondonuLidojumi Eiropas Savienības robežās ir salīdzinoši lēti. Tas kļuvis iespējams, pateicoties lielam budžeta reisu daudzumam, kas ļauj bez problēmām ceļot pa visu Eiropu. Taču eksistē metodes, kas ļauj vēl vairāk samazināt aviobiļetes uz Londonu cenu.

Pirmkārt – vajag izmantot agregatoru IFLY.lv. Tad būs iespējami lēti lidojumi no Rīgas, vienlaicīgi pārskatot veselu piedāvājumu sarakstu izvēlētajā virzienā uz noteiktu datumu un salīdzinot tos savā starpā tiešsaistē. Taču arī tas vēl nav viss.

Ekonomijas metodes

Tā kā biļetes cena, atkarībā no apstākļiem, var dinamiski mainīties, labāk būtu izmantot padomus, kas nodrošina iespēju nopirkt aviobiļetes būtiski lētāk. Sarakstā ir ietverti šādi punkti:

  1. Vietu meklēšana uz blakus esošajiem datumiem. Ja izlidošanas un ierašanās laiks un datums nav principiāli, vajag pārbaudīt tuvākos variantus. Iespējams, ka citas nedēļas dienas, svētku neesamības vai cita iemesla dēļ, biļete maksās daudz lētāk.
  2. Atteikšanās lidot populāros datumos. Ir vesela rinda dienu, parasti: svētki vai nedēļas nogales, kuru laikā cenas pieaug. Ja iespējams, vajadzētu atteikties no šādiem lidojumiem un nopirkt aviobiļetes uz darba dienām.
  3. Plānojot ceļojumu, kas nav saistīts ar kādu notikumu, var izvēlēties ne tikai veiksmīgu dienu, bet arī lētu mēnesi. Lai to izdarītu, jāizmanto agregatorā parādītā informācija. Statistiskajā informācijā ir norādīta viszemākā iespējamā cena, uz kuru var balstīties meklējot lētas aviobiļetes.
  4. Savlaicīga biļešu iegāde. Jo tuvāk izlidošanas datums, jo dārgāka ir biļete. Tas ir likums, kas darbojas visās aviokompānijās. Izņēmums ir neplānotie reisi, taču tie mēdz būt ārkārtīgi reti. Tāpēc rezervēt aviobiļetes vajag ilgi pirms ceļojuma datuma, lai iegūtu tās par vislabāko cenu.

Turklāt, ir vērts izmantot arī paša agregatora iespējas. Instrumenti, kuri paredzēti lietotājam, palīdzēs sekot izmaiņām, kā arī ļaus saņemt paziņojumus par būtiskiem cenu kritumiem noteiktos datumos.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment