Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas aviobiļetes on-line– mīts vai realitāte?

Lētas aviobiļetes on-line– mīts vai realitāte?

Mēs esam pieraduši pirkt aviobiļetes kasē pēc standarta tarifa, taču viss ir daudz vienkāršāks: izrādās, ka uz biļešu rēķina arī iespējams ieekonomē, jo tā ir tāda pati prece, kā pārējās. Patiesā aviobiļetes cena ir zināma vienīgi aviokompānijai un, kā zināms, tā nav augsta. Viss pārējais – tas ir uzcenojums, procenti u.c. Gadījumā, ja aviobiļešu pasūtīšana on-line notiek aktīvajā tūrisma periodā, tās tiek pārdotas par maksimālu cenu, jo jebkura pārvadājumu kompānija cenšas savu preci pārdot iespējami dārgāk, tas nu ir skaidrs. Taču gadās, ka neizdodas aizpildīt visas ceļojuma tūres vai reisa vietas, tādos gadījumos kompānijām ir izdevīgāk pārdot lētas aviobiļetes on-line vai kasē, nevis ļaut lidmašīnai pacelties pustukšai. Tieši šādos gadījumos ir reāli izmantojama aviobiļešu pasūtīšana on-line, kuru cena ir 2-3 reizes zemāka par standarta maksu.

Lētu aviobiļešu pasūtīšana on-line, kā to veikt?

  • Speciālo piedāvājumu, akciju un karsto tūru piedāvājums. Jūs varat patstāvīgi sekot līdzi laikam, kad reisi parasti mēdz būt pustukši, vērsties aviokompānijās un interesēties par atlaidēm. Šis process var būt laikietilpīgs, taču rezultāts ir tā vērts.
  • Pirkt ceļojumu tūrisma aģentūrā. Tās pašas pateiks priekšā, vai pašlaik ir pieejami izdevīgi piedāvājumi. Bet ja to nav – informēs, kad tādi varētu būt pieejami.
  • Lidojiet ar pārsēšanos. Šādi reisi nav tik ērti, kā tiešie, taču maksā ievērojami lētāk. Vēl jo vairāk, jo pārsēšanās vietā nenāksies uzkavēties pārmērīgi ilgi.
  • Izmantojiet iespēju – aviobiļešu pasūtīšana on-line ar speciālu servisu starpniecību. Tie uzskatāmi norāda uz visām pašreizējā brīža pieejamajām tūrēm. Gadījumā, ja esat pastāvīgais klients – piešķir visvisādas atlaides un bonusus, kas atkarīgi no lidojumu biežuma un pirkumu daudzuma.

Funkcija „aviobiļešu pasūtīšana on-line” pati par sevi bieži vien ir ne tikai ļoti ērta, jo ļauj rezervēt biļeti jebkurā ērtā vietā un laikā, tā vēl piedevām palīdz ieekonomēt līdzekļus, jo servisi, kas sniedz šāda veida pakalpojumus, ir ieinteresēti klientu piesaistīšanā. Bez tam viņi bieži vien biļetes iegūst praktiski par velti, kas ļauj organizēt izpārdošanas vai pārdot biļetes praktiski bez uzcenojuma. Ja jūs esat šādu iespēju pamanījuši – steidzieties to izmantot, parasti šādas akcijas ir īslaicīgas.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment