Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas aviobiļetes no Ifly – teicama iespēja ceļojot ietaupīt

Ir viedoklis, ka ceļot ar vilcienu ir daudz lētāk, nekā ar lidmašīnu. Taču, ja lidojumi nav ilgstoši un Jūs jau iepriekš zināt, kur lidot, cenas aviobiļetēm patīkami pārsteigs. Neatkarīgi no brauciena mērķa, daudzi vēlās ietaupīt, nopērkot lētas aviobiļetes. Šobrīd to izdarīt ir viegli, izmantojot speciālā servisa Ifly pakalpojumus. Pateicoties tam, ikviens var atļauties patstāvīgi ceļot. Taču, ļoti svarīgi ir izvēlēties visizdevīgāko lidojuma variantu. Šim nolūkam ir nepieciešams savlaicīgi monitorēt servisu, izvēloties ideālo variantu. Izņemot to, ka lētas aviobiļetes var nopirkt savlaicīgi, ļoti bieži parādās pēdējā brīža piedāvājumi par ļoti zemu cenu, kad nepieciešams izlidot burtiski pēc dažām dienām vai pat stundām. Tie, kam derēs šāds variants, spēs brīnišķīgi pavadīt laiku, samaksājot mazāku summu par aviobiļeti, nekā parasti.

Kādas priekšrocības ir mūsu servisam Ifly? Kapēc lētas aviobiļetes var iegādāties tieši pie mums?

  • Piedāvājumu bāze tiek regulāri atjaunināta, papildināta, kas ļauj ikvienam izvēlēties tieši to, kas nepieciešams. Mājas lapā ir aktuāli piedāvājumi no atpazīstamām, pārbaudītām un drošām aviokompānijām. Garantējam augstu apkalpošanas līmeni.
  • Pie mums var izvēlēties lētas aviobiļetes jebkurā virzienā, tāpēc biežāk pētiet aviokompāniju piedāvājumus servisā.
  • Rezervēšanas laikā Jūs varēsiet redzēt pilnu informāciju, uzzināt, kādas ir aviobiļetes cenas, izlidošanas termiņi, tad izvēlēties piemērotu reisu, izlidošanas laiku, lidmašīnas klasi, sēdvietu.
  • Nav papildus uzcenojumu, slēpto maksājumu, komisijas maksas, jo visi sadarbības nosacījumi ir caurspīdīgi.
  • Lētas aviobiļetes var apmaksāt dažādos veidos – ar bankas karti, elektronisko naudu, speciālos terminālos.
  • Lētu aviobiļešu meklēšana notiek operatīvi, viegli – ar to tiks galā ikviens.
  • Izmantojot, servisu Ifly Jūs ietaupīsiet laiku, meklējot lētas aviobiļetes. Pateicoties tam, Jums nevajadzēs stāvēt garās rindās lidostā.

Katru gadu pasažieru skaits, kuri izmanto mūsu servisu, pastāvīgi pieaug, jo aviokompānijas nosaka pieņemamas aviobiļetes cenas, piedāvā izdevīgus nosacījumus. Mēs augstu vērtējam ikvienu klientu, cenšamies, lai viņš kļūtu par pastāvīgo klientu, tāpēc attīstamies, uzlabojam mūsu servisu, palielinot izdevīgo piedāvājumu daudzumu, operatīvi risinām jebkurus jautājumus, sniedzam papildus informāciju.

Ar mūsu servisu Jūsu ceļojumi būs spilgti, viegli, veiksmīgi, interesanti.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment