Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Iegādāties lētas aviobiļetes? Tā nav problēma!

Ceļošana uz aizrobežu valstīm kļūst par aizvien pieprasītāku atpūtas veidu, pie kam šodien šāds atvaļinājuma pavadīšanas variants atšķirīgām iedzīvotāju kategorijām kļūst aizvien pieejamāks. Šāda tendence raksturīga ne tikai attiecībā uz pašu ceļojumu tūru izmaksām, viesnīcu izmaksām, ēšanu un dažāda veida izklaidēm, bet arī aviobiļešu cenām uz vienu vai otru valsti, vai tās būtu tuvas vai tālas aizrobežu valstis. Pašlaik aviobiļešu cenas iespējams samazināt līdz minimumam, ja pret šo jautāju attiecās ar lielu atbildību. Viens no visefektīvākajiem aviobiļešu, dzelzceļa un cita transporta biļešu iegādes veidiem – to iepriekšēja pasūtīšana. Taču pirms to iegādes ir 100 procentīgi jāpārliecinās par izvēlētā datuma precizitāti, jo pie biļešu nodošanas vai tās apmaiņas var zaudēt zināmu naudas summu.

Kā liecina prakse, lētas avio biļetes iespējams iegādāties, regulāri sekojot līdzi aviokompāniju reklāmas piedāvājumiem. Parasti laiku pa laikam daudzi pārvadātāji uzsāk biļešu izpārdošanu vienu vai otru iemeslu dēļ, un kompānija „TBS” nav izņēmums. Piedāvāto variantu atlaides var sasniegt pat 50 procentus, taču šeit ir jāievēro kāda neliela nianse: lielākā daļa biļešu tiek piedāvāta tikai vienā virzienā.

Visdažādāko aviokompāniju lielākā klientu daļa ievērojami ieekonomē savus naudas līdzekļus uz biļešu iegādes rēķina, ja ceļš tiek apmaksāts uzreiz abos virzienos. Pārvadāšanas kompānijai ir izdevīgi, lai jūs abos virzienos lidotu tieši ar viņu aviotransportu, tāpēc arī šo kompāniju sniegtajiem pakalpojumiem tiek piešķirtas īpašas atlaides. Pēdējos pāris gados lielākā aviokompāniju daļa pārstāv savus uzņēmumus Interneta tīklā, tāpēc bez sevišķām grūtībām, un kas ir pats svarīgākais, neizejot no mājām, iespējams iegādāties avio biļetes online. Šim nolūkam ir pietiekami apmeklēt atbilstošu interneta mājas lapu un aizpildīt speciālu pieprasījuma formu. Online režīmā strādā arī daudzi kasieri, kuri ļauj jums izvēlēties visoptimālākos un izdevīgākos maršrutus.

Ja jūs iegādāsieties avio biļetes internetā, jau burtiski pāris minūšu laikā būs iespējams iepazīties ar ievērojamām atlaidēm uz konkrētiem reisiem, iegūt informāciju par aviokompāniju savstarpējo sadarbību un citu vērtīgu informāciju, kura palīdz ieekonomēt. Tāpat arī reālā laika režīmā lielākajā vairumā gadījumu tiek sniegta informācija par esošajām vai neesošajām biļetēm konkrētos datumos, par pārlidojuma kvalitāti un citas svarīgas nianses.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment