Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā lai vientuļā māmiņa noformē dokumentus, strādājot 1000 km attālumā no darba devēja?

Internets ir mērķtiecīgi ielauzies mūsu dzīvē, paverot daudz un dažādas jaunas iespējas, saistītas ar darbā iekārtošanos. Vēl neilgu laiku atpakaļ pat nespējām iedomāties, ka, dzīvojot ļoti attālā Krievijas ciematā, iespējams strādāt, saņemot arī darba algu, kas ir identiska Maskavā maksātajām. Šodien šāda veida darbs, kas vēl nesen šķitis nereāls, ir ārkārtīgi pieprasīts jauno māmiņu vidū, kurām liktenis ir lēmis audzināt mazuļus mājās, vienlaicīgi pašām rūpējoties gan par sevi, gan arī saviem bērniem. Tomēr dažkārt šādam darbam neklātienē tomēr vismaz reizi gadā nepieciešama personīga klātbūtne. Tad arī brīvajai māmiņai rodas jautājums, kā lai aizbrauc pie darba devēja, piemēram, uz galvaspilsētu, ieekonomējot arī gan savus līdzekļus, gan laiku.

Protams, sākotnēji šķiet, ka ceļošana ar vilcienu būs ievērojami ekonomiskāka, raugoties no materiālo resursu patēriņa viedokļa. Tomēr, ja visu kārtīgi un mierīgi apdomā, kļūst skaidrs, ka šāds spriedums ir aplams. Pirmkārt, noteikti būs jānoalgo auklīte, kura māmiņas prombūtnes laikā pieskatīs bērnus vairākas dienas, bet tas viss saistīts ar naudas līdzekļu izdevumiem. Otrkārt, ja iepriekš pasūta aviobiļetes, ņemot vērā dažādas akcijas un atlaides, tad to izmaksa ir gandrīz jau pielīdzināma vilciena biļetes cenai. Tāpēc, raugoties no materiālā viedokļa, lētas aviobiļetes dažkārt ir izdevīgākas nekā vilciena biļetes.

Tāpat arī nebūs lūeki paanalizēt laika patēriņu. Attālums, kuru lidmašīna pārvar pāris stundās, ar vilcienu ir mērojams vairāku dienu garumā. Tad kāpēc gan būtu jāizvēlas gan materiālajā, gan laika patēriņa ziņā neekonomisks virszemes transports, ja šodien var viegli iegādāties aviobiļetes online?

Kā pasūtīt aviobiļetes online?

Daudzos Interneta resursos pārdošanā ir pieejamas biļetes uz visdažādākajiem reisiem. Tāpēc, uzmanīgi izpētot šajās mājas lapās izvietoto informāciju, var uzzināt visu par lidmašīnu izlidošanu un ielidošanu. Tāpat arī ir iespējams aprēķināt aviobiļetes cenas: šajā nolūkā izvieto speciālus kalkulatorus pašā mājas lapā, kura realizē aviobiļetes. Atrunājot ar darba devēju paredzamā brauciena datumu, iespējama dažādu aviokompāniju piedāvāto aviobiļešu cenu aprēķināšana, ļaujot izvēlēties vislētākās aviobiļetes. Pēc tam var pārrunāt ar radiniekiem bērna paviesošanās iespējas pie viņiem vai nolīgt profesionālu auklīti.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment