Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas aviobiļetes ir pieejamākas

Lētas aviobiļetes grūti nopirkt parastajās biļešu kasēs. Cenas aviobiļetēm būs zemākas tajā gadījumā, ja tās iegādājas caur Internetu. Iepirkšanās caur Internetu priekšrocības ir novērtējuši daudzi tūristi. iFly mājas lapā ir ne tikai lētas biļetes, bet arī ļoti lētas. Tādus aviokompāniju piedāvājumus nedrīkst laist garām.

Lētas aviobiļetes un to priekšrocības

Daži patērētāji domā, ka lētas aviobiļetes nespēj piedāvāt lidojumos dažādas ērtības. Dzīvē viss ir otrādāk. Meklējot biļetes Internetā, pašus izdevīgākos piedāvājumus var atrast tieši šeit. Ceļotājs var iegādāties biļetes uz noteiktu reisu un izplānot savu atvaļinājumu vairākas nedēļas iepriekš. Tāpat viņam ir iespēja izvēlēties vietu salonā.

Dažas aviokompānijas realizē biļetes lidojumiem vēl agrāk. Tās nonāk pārdošanā vairākus mēnešus pirms reisa. Rezultātā – kompānijas iegūst pasažierus, tūristi – iespēju lētam lidojumam.

Internetā ir biļetes arī uz nenokomplektētiem reisiem. Ja lidmašīna drīz izlidos, bet ir vēl brīvas vietas, tās var iegādāties daudz lētāk. Cenas aviobiļetēm uz šādām lidmašīnām ļoti samazinās. Kompānijas iFly mājas lapā ikviens tūrists atradīs daudz piedāvājumu uz šādiem reisiem.

Ērtības un komforts

Lētas aviobiļetes caur Internetu – tas ir ļoti ērti. Veikt pasūtījumu un apmaksāt var jebkurā pasaules malā. Tad pasūtītājs saņem savā e-pastā vēstuli ar biļeti, ko var izdrukāt vai saglabāt elektroniskā formātā. Tādu biļeti nav iespējams pazaudēt. Ir kompānijas, kas liek uzcenojumu gatavajām papīra biļetēm. Elektroniskajā formātā biļetes ir lētākas, jo nav vajadzības tērēt papīru.

Iegādāties biļetes var sev, saviem draugiem vai radiniekiem. Viss process neizņems daudz laika. Ja aviokases liek cilvēkam stāvēt rindā un nervozēt, Internetā viss ir daudz vienkāršāk. Bez tam, kasēs var rasties domstarpības vietas izvēlē. Pareizāk, izvēlēties nav iespējams. Toties Internetā cilvēks gūst tādu iespēju, un var izvēlēties komfortablu sēdvietu.

Lētas aviobiļetes – tas ir izdevīgi un vienlaikus arī mūsdienīgs sadarbības veids ar aviokompānijām. Daudzi tūroperatori aicina iegādāties biļetes onlain. Arī viņiem tas ir izdevīgi.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment