Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas aviobiļetes – tieši tas, kas nepieciešams, lai organizētu ģimenes atpūtu

Ģimenes ceļojumi ir lielisks veids, lai noderīgi, interesanti un informatīvi pavadītu laiku kopā ar bērniem. Visi bērni ir kinestētiķi. Viņi iepazīst pasauli ar taktilām izjūtām, pieskārieniem, smaržām. Var daudzas reizes skaidrot bērnam, ka cukurs ir salds, bet var vienu reizi iedot to izmēģināt un viņš atcerēsies šo garšu visu mūžu. Var parādīt zīmējumos un fotogrāfijās skaistus muzejus un pieminekļus, kalnus un jūru, tuksnesi un okeānu, bet var arī nopirkt lētas aviobiļetes no Rīgas uz Berlīni, Prāgu, Venēciju vai citu skaistu pilsētu, un pavadīt dažas neaizmirstamas dienas jaunā, neatkārtojamā vidē. Bērni būs ļoti pateicīgi Jums par jauno pieredzi, spilgtajiem iespaidiem un neaizmirstamām emocijām.

Lidmašīna vai automašīna

Ceļojums uz citu valsti – tās ir ne tikai pozitīvas emocijas, interesanta atpūta un izklaides. Ģimenes ceļojumu organizēšana prasa laiku un naudu. Jums ir jāizdomā, ko ēdīs bērni, kur tie gulēs un kā izklaidēsies. Lai visa ģimene no ceļojuma atgrieztos bez stresa, visam jābūt pārdomātam līdz pat sīkumiem. No visiem iespējamajiem pārvietošanās veidiem ar bērniem, privātais auto tiek uzskatīts par visērtāko. Pārvietojoties ar savu automašīnu, var apstāties jebkurā laikā un vietā. Biežās sanitārās apstāšanās nekļūs par iemeslu strīdam ar citiem pasažieriem.

Taču arī šim brīnišķīgajam variantam ir savi trūkumi:

  • Ne jau katram ir savs auto un ne katra automašīna ir piemērota gariem braucieniem.
  • Pārvietoties kopā ar visu ģimeni savā automašīnā ir diezgan dārgi.
  • Pārvietošanās automašīnā nozīmē garus pārbraucienus un arī tas ir diezgan problemātiski.

Daudz ātrāk, pat visattālākajā pasaules vietā var nokļūt ar lidmašīnu. Aviobiļetes cenas, piemēram, no Rīgas uz Prāgu var izmaksāt no 60 līdz 180 eiro. Pat, ja ģimene sastāv no trim cilvēkiem, ģimenes budžetam šāda summa var būt būtiska. Ja ģimenē ir divi vai pat trīs bērni, jebkurš lidojums izmaksās krietnu summu. Lai ietaupītu naudu un iegādātos lētas aviobiļetes, tās ir savlaicīgi jārezervē. Jo vairāk laika Jūs patērēsiet ceļojuma sagatavošanai, jo mazāk iespējamas būs fors-mažora situācijas.

Ar ko sākt plānojot ceļojumu?

Lai visi ģimenes locekļi justos ērti, rekomendējam savlaicīgi apspriest atpūtas braucienu virzienu un laiku. Izvēloties vietu un datumu, jānosaka ceļojuma budžets. Balstoties uz budžetu varēs nopirkt aviobiļetes un izvēlēties apartamentus. Vislētāk ir rezervēt mājokli 6-10 mēnešus pirms paredzētā brauciena. Izvēloties mājokli, dodiet priekšroku klusam, mierīgam un drošam rajonam. Savlaicīgi sastādiet nepieciešamo lietu sarakstu un padomājiet, ar ko būs aizņemti Jūsu bērni garo lidojumu vai braucienu laikā. Jums noderēs galda spēles, zīmuļi, flomāsteri un krāsojamās grāmatas, mīļākās bērnu rotaļlietas un grāmatas.

Ceļojuma laikā Jums būs noderīgi:

  • Slimnīcu, tualešu, zemo cenu ēdināšanas uzņēmumu telefonu numuri un adreses.
  • Pirmās palīdzības aptieciņa ar zālēm.
  • Ūdens.
  • Fotoaparāts un piezīmju grāmatiņa.

Starp daudzajiem aviobiļešu rezervēšanas servisiem rekomendējam izvēlēties mūsu portālu IFly. Tam ir ērts un vienkāršs interfeiss, daudzie filtri, kuri atvieglos izvēli, tāpat ir lētas aviobiļetes kalendārās meklēšanas iespējas. Caurspīdīgas aviobiļetes cenas un slēpto piemaksu neesamība – vēl viena portāla IFly priekšrocība, kuru ciena tūristi un kas ļauj izdevīgi nopirkt aviobiļetes.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment