Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas avio biļetes tikai online

Vēl divsimts gadus atpakaļ cilvēce nespēja pārvietoties lielos attālumos un tādā ātrumā, kā šodien. Tagad ceļi ir pavērti ne tikai politisku apsvērumu dēļ, bet arī tehnisku. Transporta evolūcija ir gājusi tālu uz priekšu, un mēs pie tā esam tik ļoti pieraduši, ka tagad būs maz tādu, kam ienāktu prātā, ka kādreiz cilvēks spējis iztikt bez lidmašīnas.

Taču progress ir skāris ne tikai transporta jomu vien. Vēl nesenā pagātnē nācās piedzīvot, ka dodoties tālākā ceļojumā, nācās stāvēt garās rindās pie biļešu kasēm, pie kam reisu nebija daudz. Tāpēc arī pie pietiekami lieliem līdzekļiem lidošanas iespējas nebija lielas. Šodien cilvēkam ir pieejamas milzīgas iespējas pasūtīt pašas lētākās avio biļetes, nestāvot rindās. Galvenais, lai būtu pieejams Internets.

Ir daudz iemeslu, kuri liek piekrist tam, ka daudz ērtāk un finansiāli izdevīgāk ir pasūtīt biļetes online, nevis pašiem tās iegādāties, jo:

  • vietas iespējams rezervēt ilgu laiku pirms izlidošanas;
  • tas ir ātrākais biļešu iegūšanas veids;
  • biļeti iespējams pasūtīt jebkurā diennakts laikā;
  • biļeti iespējams apmaksāt jebkurā klientam izdevīgā veidā;
  • tāpat var pasūtīt biļetes piegādi, kas pilnībā atbrīvo no vajadzības šim nolūkam tērēt savu laiku.

Aviobiļešu cena internetā svārstās no pašām lētākajām līdz visaugstākajām, taču šāds diapazons padara avio biļetes pieejamas pat cilvēkiem ar nelieliem ienākumiem.

Tā kā daudzi to vēl nav ne reizi izmēģinājuši, rodas jautājums:

Kā pasūtīt avio biļetes internetā?

Pirmkārt, var vērsties pie kompānijas TBS Travel speciālistiem, kuriem ir piekļuve ļoti daudzām aviokompānijām.

Tāpat arī var rezervēt lētas avio biļetes online paši un šim nolūkam ir jāveic tikai pieci soļi:

  • Jāizvēlas maršruts. Šeit ir jāprecizē gala punkti, izlidošanas datums, vienā virzienā vai abos, pasažieru sastāvs, un tāpat iespējams arī izvēlēties aviokompāniju, ja kāda no tām ir īpaši iecienīta.
  • Jāizvēlas reiss. Jums tiks piedāvāti visi pieejamie reisi un to cenas. Izvēloties lētākās avio biļetes, pārejiet pie nākamā soļa.
  • Maršruta apskats. Vēlreiz aplūkojiet reisu, pārliecinieties, ka tieši jums tas ir vispiemērotākais un uzklikšķiniet uz “Turpināt”.
  • Ievadiet savus personas datus. Datora ekrānā parādīsies lappuse, kuras lodziņos būs jāievada visa nepieciešamā personīgā informācija. Pēc tam klikšķiniet “Turpināt”.
  • Avio biļetes rezervēšana. Pēc visas paveiktās procedūras parādās uzraksts “rezervēt”, uz kura uzklikšķinot, jūs šo procesu pabeigsiet. Pēc tam jūs saņemat rezervējuma kodu, un tagad atliek vienīgi izšķirties par apmaksas veidu.

Avio biļetes online ekonomē jūsu laiku un naudu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment