Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētu aviobiļešu iegāde

Pērkot lētas avio biļetes komforts būtiski nemainīsies, tomēr netiks nodrošināts pilns apkalpošanas serviss. Tāpat, pērkot šādas biļetes, jānoskaidro, vai tās cenā iekļauti arī nodokļi un papildus piemaksas, piemēram, par degvielas patēriņu. Izmantojot šādas biļetes, jārēķinās, ka ne vienmēr reiss būs precīzi laikā, savukārt, ja rokas bagāža pārsniegs pieļauto svaru kaut nedaudz, par to būs jāpiemaksā, ēdieni vai dzērieni lidmašīnā būs par maksu, turklāt lidmašīna ielidos nevis pilsētai tuvākajā lidostā, bet visticamāk vistālākajā un par tikšanu līdz centram vēl būs nepieciešams piemaksāt. Vēl nepieciešams pārbaudīt, cikos lidmašīna izvēlētajā valstī ielidos pēc vietējā laika, jo var gadīties, ka lidmašīna ielidos naktī un līdz pirmajam autobusam būs jāgaida vairākas stundas. Lidojot ar lētajiem reisiem, jārēķinās, ka galamērķis var tikt sasniegts nevis pa taisnāko ceļu, bet, izmetot lokus pavisam citā virzienā un tādējādi arī paildzinot lidošanas laiku, piemēram, uz Londonu lidojot caur Oslo.

Vienkāršākais veids, kā šādas biļetes atrast un izvēlēties, ir uzticēties profesionāliem aviokompāniju operatoriem. Vairākas kompānijas piedāvā arī konsultācijas ceļojumu plānošanā. Šādi pakalpojumi tiek piedāvāti gan par samaksu, gan arī bezmaksas. Tomēr mūsdienās daudzi paši operatīvi sameklē sev interesējošo informāciju un iegādājas nepieciešamās biļetes, regulāri sekojot līdzi aviokompāniju piedāvājumiem, lai pamanītu iespēju iegādāties lētās aviobiļetes. Tādas biļetes piedāvā gan lētās aviokompānijas, gan lielie aviopārvadātāji, rīkojot dažādas akcijas. AirBaltic ir bijusi interesanta akcija, kad, iepērkoties lielveikalā, ir bijis iespējams iegādāties kuponus, ko pēc tam var apmainīt pret aviobiļetēm praktiski uz jebkuru vietu. Ir aviosabiedrības, kurām ir speciāla sadaļa – Lētas aviobiļetes, kur var iepazīties ar īpašajiem piedāvājumiem. Biļešu cenas var būt atšķirīgas ne tikai pa dienām, bet pat atkarībā no stundas, kurā to pērk. Piemēram, naktī tās var būt lētākas.

Jārēķinās, ka lētās biļetes ātri tiek izpirktas, tāpēc, ieraugot akciju, biļetes vērts iegādāties uzreiz, jo pēc tam tās jau var vairs nebūt. Parasti ceļojumam biļetes ieteicams iegādāties apmēram pusgadu uz priekšu, jo tad tās var iegādāties pat uz pusi lētāk. Tāpat jārēķinās, ka tūrisma sezonā biļetes principā ir dārgākas, ja vien neierauga Last day offer. Šādus piedāvājumus parasti piedāvā klientiem, kas kaut reizi ir izmantojuši lidsabiedrības pakalpojumus, un nosūta tos pa e-pastu vai sms veidā. Arī ceļojumu aģentūras mēdz piedāvāt pēdējās dienas cenas ceļojumiem par krietni zemākām cenām nekā standartā paredzēts. Vēl, ja ienāk prātā ceļot pēdējā brīdī, tad var painteresēties, vai kāds, kurš iepriekš nopircis biļetes, gadījumā nav mainījis plānus un tāpēc iegādātās biļetes pārdod.

Ja ir vēlēšanās iegādāties lētāku biļeti, var apsvērt variantus par tālāku un mazāk populāru zemju apskatīšanu, jo lidojums var būt krietni vien lētāks, bet iespaidi daudzveidīgāki. Lētāk sanāk pirkt arī biļeti uzreiz turp un atpakaļ, nevis tikai vienā virzienā. Arī pasūtot biļetes internetā, tās iespējams iegādāties ar atlaidi – visbiežāk tā ir 5-10%.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment