Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas avio biļetes: kas jāzin pircējam?

Avio biļetes – tas ir oficiāls dokuments, kas norāda, ka starp aviopārvadātāju un pasažieri, tiek noslēgts līgums par lidojumu. Tieši avio biļetē ir parādīta visa informācija par izlidošanas datumu un reisu. Gribat iegādāties lētas avio biļetes? Izlasiet šo rakstu, lai uzzinātu, kā lēti veikt avio biļešu pasūtīšanu iFly mājas lapā.

Dotā brīdī aviokompāniju klienti var iegādāties biļetes šādā veidā:

  • Biļetes, ko aizpilda ar rokām kasieris;
  • Biļetes, kas tiek aizpildītas automātiski;
  • Elektroniskās avio biļetes.

Būtiski ir tas, ka atšķirībā no biļetēm, ko varēja iegādāties kādu laiku atpakaļ, mūsdienu biļetē tiek uzrādīts īpašnieka uzvārds. Neviens cits nevarēs izmantot šādu biļeti.

Pieaugušajiem avio biļetes noformē pamatojoties uz pasi, bērniem – nepieciešama dzimšanas apliecība. Lētas avio biļetes nav grūti iegādāties, jo avio sistēmā ir paredzētas atlaides, kam tas pienākas, taču tikai uzrādot atbilstošu dokumentu.

Ja Jūs esat kādas aviokompānijas pastāvīgs klients, tad pēc biļetēm labāk doties uz šīs kompānijas ofisu. Tas ir izdevīgi, jo vairākums kompāniju izmanto punktu uzkrāšanas sistēmas, kurus pēc tam var apmainīt pret biļeti. Aviobiļešu pasūtīšana šajās aviokompānijās dos iespēju ieekonomēt. Citos gadījumos, var griezties speciālās aģentūrās, kur palīdzēs izvēlēties ērtu un izdevīgu variantu.

Pārdošanas ofisos biļeti var saņemt uz rokām, bet iegādājoties elektronisko biļeti pircējs saņem maršruta kvīti. To var piegādāt kurjers ar apmaksu uz vietas vai arī piegāde ir uz e-pasta adresi. Dotais pakalpojums uz šodienu ir ļoti izplatīts, taču pircējam jāzin sava pirkuma īpatnības.

Jāatcerās, pat ja Jūs izpirkāt aviobiļetes Rīga – Maskava vai citos virzienos, tas negarantē, ka tiksiet lidmašīnā. Mēdz būt tādi gadījumi, ka aviokompānijas pārdod liekas biļetes ar nolūku, ja kāds pasažieris atsakās no lidojuma pēdējā momentā. Un, ja pasažieris atnāk uz reģistrāciju pēdējās minūtēs, viņam var nepietikt vietas. Tādā gadījumā, klientam var piedāvāt vietu biznesa klasē, kas būs patīkams pārsteigums vai arī pārsēdināt uz citu reisu, izmaksājot kompensāciju par radītām neērtībām.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment