Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas avio biļetes ir!

Ceļošana lidmašīnā ar piesprādzētu drošības jostu kopā ar stjuartēm, kuras steidzas izpildīt visas jūsu vēlmes – mums vairs nav tāls sapnis, bet gan īstenojama realitāte. Konkurence, kas pašlaik veidojas aviācijas pārvadājumu sfērā, nodrošina aizvien pievilcīgākas avio biļešu cenas. Par to nav grūti pārliecināties. Atliek vienīgi paraudzīties uz kompānijas “iFly” piedāvājumiem, lai saprastu: vēl nekad avio biļetes nav bijušas tik lētas. Dažkārt klienti un pasažieri pat sāk šaubīties, vai aviokompānijas arī spēj ko nopelnīt, pārdodot lidmašīnu avio biļetes par tik zemām cenām.

Kā tad pazeminājās avio biļešu cenas?

Avio biļešu cenas strauji kritās tad, kad mazie uzņēmēji un biznesmeņi tika pielaisti pie pasažieru pārvadājumu nozares un uzsāka šeit organizēt savu darbību. Dabiski, ka konkurence bija ļoti sīva, tāpēc aviokompānijām nekas cits neatlika, kā piesaistīt pasažieru un potenciālo klientu uzmanību ar biļešu zemajām cenām.

Starp citu, ir jāpiebilst, ka lidojumu cenas samazināja ne tikai nelielās privātās kompānijas, bet arī avio biznesa līderi. Tas klientiem ļāva sākt izmantot milzīgās iespējas un ērtības, jo, kā zināms, lielo kompāniju lidmašīnas lidojumiem ir apgādātas un sagatavotas daudz labāk, nekā privāto kompāniju nelielie gaisa kuģi.

Lētas avio biļetes mūsu laikos

Un tomēr speciālisti uzskata, ka jēdziens “lētas avio biļetes” ir apstrīdams, jo tas, kas jums šķiet pieņemams, citam cilvēkam izrādās nesasniedzams un neiespējams. Tāpēc jūs un tikai jūs paši varat plānot minimālo un maksimālo budžetu, ko esat gatavi tērēt lidošanai uz kādu konkrētu vietu. Tiklīdz jūs to izdarāt – nosakāt savu budžetu – jūs bez grūtībām sameklēsiet to biļeti, kuras cena maksimāli atbildīs jūsu iecerēm.

Pastāv arī citi veidi, kā iegādāties lētas avio biļetes.

  • Daudzas šādas biļetes aviokompānijas rezervē kā “biļetes ar atlaidi”. Ja jūs zināt, ka izvēlētā biļete ir tieši tāda, jums atliek vienīgi to nopirkt.
  • Protams, jūs varēsiet uz pirkuma rēķina ieekonomēt, ja priekšroku dosiet ekonomiskās klases ērtībām – šajā gadījumā ekonomija būs vairāk kā ievērojama.
  • Ja jūs izvēlaties biļešu rezervēšanu online “iFly” mājas lapā, arī tad jums izdosies iztērēt mazāk līdzekļu, nekā bijāt plānojuši.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment