Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētas avio biļetes – veiksmīgs atvaļinājums!

Lētas avio biļetes – veiksmīgs atvaļinājums!Šobrīd ceļošana ir viens no tiem dzīves priekiem, ko var atļauties ikviens. Nosvinēt dzimšanas dienu Stambulā, doties uz Parīzi, lai paziņotu par savām jūtām visai pasaulei un bildinātu savu mīļoto – vienkārši prieki, kuri padara mūsu dzīvi spilgtāku. Lētas avio biļetes – lielisks veids ieraudzīt pasauli un apmeklēt skaistākās pilsētas un valstis, izbaudīt unikālas dabas un vēsturiskās vietas, kūrortus un slēpošanas trases.

Pasaulē vēl ir tik daudz interesantu vietu, kur Jūs neesat bijuši! Var aizlidot uz Amsterdamu nosvinēt 8. Martu, organizēt ballīti Barselonā vai Maltā, ieraudzīt, kā svin Ziemassvētkus itāļi vai apmeklēt Venēcijas karnevālu februārī. Bet vasarā tūristus gaida kūrortu valstis ar skaistām pludmalēm un brīnišķīgo dabu: Grieķija, Spānija, Kipra, Melnkalne, Horvātija, Bulgārija, Albānija, visu tūristu iemīļotā Turcija – un tā ir tikai neliela daļa no milzīgā valstu saraksta, kur var labi pavadīt vasaras atvaļinājumu.

Nevajadzētu izvēlēties tikai vienu valsti un katru gadu doties uz to pašu viesnīcu, iegādājoties ceļojuma paketi tūrisma aģentūrā. Pat, ja Jums šķiet, ka tas ir lētāk, nekā ceļot patstāvīgi, tas tā nav. Protams, lai varētu labi un lēti atpūsties, jāzina daži noslēpumi.

Kā rezervēt biļetes: noderīgi padomi ceļotājiem iesācējiem


  • Rezervēt biļetes visizdevīgāk ir pirms sezonas atklāšanas. Vasarā iegādājieties aviobiļetes ziemai, bet janvārī/februārī plānojiet lidojumu programmu vasarai.
  • Ja nesanāk ieplānot savu atvaļinājumu savlaicīgi, izvēlieties atpūtai valsti ar vislētākajām aviobiļetēm. Pāris dienas līdz atvaļinājumam monitorējiet aviobiļetes cenas uz vispopulārākajiem tūrisma kūrortiem. Iespējams, Jums izdosies iegādāties biļetes gandrīz par velti.
  • Izpētiet brīvdienu kalendāru un centieties nelidot svētku datumos. Ja pārvietosiet braucienu kaut vai uz pāris dienām, ekonomija uz aviobiļetēm būs kolosāla!
  • Lidojiet ar zemo cenu aviosabiedrībām un čārterreisiem, sekojiet akcijām un abonējiet jaunumus IFly portāla. Pateicoties vienkāršajam interfeisam un daudzajiem filtriem, Jūs varēsiet izvēlēties un rezervēt biļetes uz dažādām pasaules malām par viszemāko cenu.
  • Pirms biļešu pirkšanas, pārvietojiet datumus abos virzienos, parbaudiet aviobiļešu izmaksas vienā virzienā un abos, lai izvēlētos viszemāko cenu.
  • Nebaidieties no reisiem ar pārsēšanos. Lidojot ar vienu vai vairāk pārsēšanos, var ietaupīt diezgan pienācīgu naudas summu, bet aviokompāniju serviss ļaus Jums atpūsties ceļā uz to rēķina.
  • Atcerieties par bagāžu. Ļoti bieži lidojumi ar rokas bagāžu ir daudz lētāki, nekā ar pilno bagāžu. Ja Jūs plānojat īsu braucienu, domājiet par lidošanu bez bagāžas. Šajā gadījumā biļešu cena būs ļoti pieņemama.

Ja Jūs jau izvēlējāties pilsētu vai valsti, kuru sapņojat drīz apmeklēt, rekomendējam savlaicīgi rezervēt biļetes portālā IFly. Jūs varēsiet novērtēt servisa ērtumu, vienkāršo noformēšanu un pieejamo aviobiļeši cenu.

Lidojiet kopā ar IFly, lai pilnvērtīgi izbaudītu atpūtu!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment