Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Lētāko aviobiļešu meklēšana

Vēlaties ātri tikt pie jūras, saulainajā pludmalē eksotiskajā valstī? Dodaties komandējumā vai plānojat lietišķo braucienu, vēlaties apmeklēt vienu vai otru pilsētu tūrisma ceļojuma ietvaros, nepieciešams apmeklēt radiniekus ārzemēs? Mūsu tīmekļa vietne ir jūsu rīcībā. Ar Interneta platformas starpniecību ir iespējams nopirkt lētākās aviobiļetes uz jebkuru pasaules valsti. Serviss sadarbojas ar vairāk kā 800 aviokompānijām. Tīmekļa vietne sniedz iespējas iepriekš rezervēt biļetes, lai vajadzīgajā dienā izlidotu no Rīgas uz jebkuru valsti. Pasūtiet biļetes vienlaikus arī lidojumam atpakaļ. Vizīte uz jebkuru valsti, iegādājoties biļetes kompleksā, klientam izmaksās izdevīgāk.

Kā veikt piemērotāka reisa meklēšanu?

To ir iespējams izdarīt, izmantojot ērtu meklēšanas sistēmu ar klientam svarīgākajiem kritērijiem. Tā sniedz iespējas noteikt:

  • izlidošanas un atlidošanas datumu;
  • galamērķa pilsētu;
  • biļetes tipu atkarībā lidmašīnas vietu klases un pasažiera vecuma kategorijas.

Sistēma parādīs piemērotu reisu sarakstu, kurā lietotājs viegli varēs piemeklēt sev optimālāko variantu. Pastāv iespēja pasūtīt biļetes turp un atpakaļ vai arī vienā virzienā, ja vēl nezināt, kad varēsiet atgriezties atpakaļ uz Latviju, pārceļaties uz pastāvīgu dzīvesvietu vai arī ceļojat ar darba vīzu, kuru ir iespējams pagarināt. Meklēšana neprasīs klientam daudz laika. Turklāt viņam neradīsies izdevumi lidostas vai aviokases apmeklējumam. Serviss sniedz iespējas atrast biļetes gan tiešajam reisam, gan lidojumam ar pārsēšanos. Atlasi var veikt uz orientējošo datumu + vai – 3 dienas.

Vēlaties saņemt informāciju par vispievilcīgākajiem un izdevīgākajiem aviokompāniju piedāvājumiem – noformējiet abonēšanu. Klients pirmais uzzinās, kad un kur ir iespējams doties par nelielu samaksu, un varēs savlaicīgi rezervēt biļeti uz piemērotāku reisu un datumu.

Atrast lētas aviobiļetes no Rīgas ir iespējams regulāri aktualizējamajā sarakstā. Tā izpēte sniedz iespējams ietaupīt uz brauciena.

Jums ir radušās grūtības, ir nepieciešamas atbildes uz jautājumiem? Saņemt tās ir iespējams speciālajā rubrikā un sazinoties ar servisa darbinieku telefoniski. Darbinieks arī pieņem pasūtījumus biļetes rezervācijai.

Dalība akcijās arī palīdzēs tikt pie lētās biļetes

Aviokompānijas regulāri organizē akcijas. Pasažieriem, kuri piedalās tajās, tās vai citas aviokompānijas cenas aviobiļetēm ir zemākas. Tas ir izdevīgi cilvēkiem, kuri bieži ceļo ar lidmašīnu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment