Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kurp doties 2021.gada maijā: laiks rezervēt biļetes uz Dublinu

aviobiļetes uz dublinuDublina ir skaista jebkurā gadalaikā. Tā ir sena pilsēta, kas dzīvo savu ritmisko dzīvi un glabā daudzus noslēpumus, kurus gribas atšķetināt. Maijs būs ideāls laiks aizraujošām ekskursijām un velobraucieniem. Tāpēc, tagad ir īstais laiks nopirkt aviobiļetes uz Dublinu.

Ko vajadzētu redzēt Īrijas galvaspilsētā

Daudzi tūristi grib nopirkt aviobiļetes uz Dublinu, lai ieraudzītu:

  1. Nacionālo botānisko dārzu. Šeit var iepazīties ar visinteresantākajiem augiem, kas aug dažādos pasaules nostūros, bet tagad ir savākti vienkopus. Nacionālajā botāniskajā dārzā ir arī retas un eksotiskas augu sugas.
  2. Īrijas Nacionālo muzeju. Tas apvieno trīs muzejus, kuros ir sakopotas ekspozīcijas, ietverošas floras un faunas ekspozīcijas, senos artefaktus, sadzīves un mākslas priekšmetus.
  3. Leprekonu nacionālo muzeju. Šeit apmeklētāji nokļūst noslēpumainā pasaulē, kurā dzīvo mītiskas radības, kuras spēj izpildīt jebkuras vēlmes. Gidi Jums izstāstīs daudzus nostāstus, bet speciālā eksperimentālā istabā varēs iejusties leprekona veidolā.
  4. Temple-Bar. Tā ir vieta ar bāru un nakstklubu atmosfēru. Vakarā šeit kūsā vētraina dzīve: cilvēki gatavojas iedzert, skan mūzika, tiek ieslēgtas iluminācijas un var paklausīties dzīvo ielas mūziku.
  5. Ekskursiju tūres “Autobuss-spoks”. Aizraujošs ceļojums tiem, kam patīk pakutināt savus nervus ar spoku stāstiem. Tūristiem piedāvā apmeklēt spoku mājas, paklausīties stāstus par vietējo Drakulu, un pabeigt mini-ekskusiju mājīgā krodziņā.

Biļešu rezervēšana vietnē iFly.lv

Rezervēt lētas aviobiļetes uz Dublinu tiešsaistē, ir viegli un ērti. Un, ja vēl arī par zemu cenu – pirkums kļūs divtik patīkamāks. Portāls iFly.lv piedāvā biļetes no Rīgas uz jebkuru pasaules nostūri. Pie mums Jūs atradīsiet lielu skaitu visizdevīgāko piedāvājumu un godīgas cenas, kuras arī turpmāk nemainīsies. Mūsu portālā ir milzīgs lidojumu skaits, tikai aktuālā informācija un ātra meklēšana. Pērciet aviobiļetes tiešsaistē, mēs palīdzēsim Jums atklāt visinteresantākās vietas pasaules kartē!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment