Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kur un kā nopirkt aviobiļetes online

Pilnīgi iespējams, ka ir tādi, kuri uzskata, ka progress nevienu nav spējis padarīt laimīgāku, taču tam, ka mūsdienu zinātnes un tehnikas sasniegumi, kas ieviesušies vienkāršo cilvēku ikdienas dzīvē, to ir padarījuši ērtāku, vienkāršāku un patīkamāku, piekritīs visi. Šāds tehnoloģisko iespēju progress pēdējos gados ir vērojams komunikāciju sfērā – Internets praktiski katru dienu piedāvā aizvien jaunas izklaides, savstarpējās saziņas un informācijas ieguves iespējas, taču pats galvenais – iespējas darba un pakalpojumu jomā. Tieši par to tad arī piedāvājam šeit parunāt.

Par servisu - Aviobiļetes online

Šodien Latvijas iedzīvotājiem un viesiem Internetā ir pieejams un veiksmīgi darbojas ērts kompānijas iFly.lv piedāvāto pakalpojumu serviss, ar kura palīdzību jebkurš interesents var ātri, viegli un izdevīgi iegādāties aviobiļetes on-line.

Kompānijas mājas lapā ir pieejams sekojošais:

  • Uzzināt aviobiļešu cenas online,
  • Pasūtīt, rezervēt un apmaksāt aviobiļetes online
  • Uzzināt, kur un kā iespējams saņemt nopirktās aviobiļetes

Bez aviobiļešu pasūtīšanas, rezervēšanas un pārdošanas kompānija saviem klientiem sniedz arī vairākus citus ceļošanai nepieciešamus pakalpojumus, kuru vidū ir viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, automobiļa noma, biļešu pārdošana uz Eiropas prāmjiem, speciālie piedāvājumi un lētu aviobiļešu pārdošana. Pie kam aviobiļešu cenas online tiek uzreiz publicētas mājas lapas atsevišķā lappusē, un jebkurš apmeklētājs var uzreiz, neuzdodot liekus jautājumus atgriezeniskās saziņas saites formā tās pārskatīt un izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojumu. Kā zināms, aviobiļešu pārdošanas servisa izvēle parasti noslēdzas tieši minētajā Interneta resursā. To nosaka virkne dažādu svarīgu faktoru, kuru vidū ir patiešām izdevīga kompānijas cenu politika, biļešu rezervēšanas, pasūtīšanas un apmaksas ērtums, kā arī mājas lapas operatīvais darbs. Tāpēc, tagad plānojot tālu ceļojumu, nav vairs nekādas vajadzības doties cauri visai pilsētai uz aviobiļešu kasēm, stāvēt garās rindās, aplūkot sarakstu, uzdot jautājumus kasierim un dispečeram, tam visam vēl piedevām patērējot milzumu laika, enerģiju un naudu. Atliek vienīgi atvērt kompānijas iFly.lv portāla attiecīgo sadaļu, vienreiz iepazīties ar vienkāršajiem un labi saprotamajiem norādījumiem aviobiļešu rezervēšanai, noformēšanai, apmaksai un aviobiļešu saņemšanai, lai pēc tam atkārtoti izmantotu šo patiešām noderīgo pakalpojumu servisu – aviobiļetes on-line.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment