Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kur nopirkt lētas avio biļetes

lēti lidojumi no RīgasOrganizējot ceļojumus, par lidojumiem nākas maksāt pienācīgu summu, kad runa iet par ģimenes atpūtu. Ja braucienu plāno savlaicīgi un nopērk lētas avio biļetes, var ietaupīt un iegūt daudz vairāk dažādu iespaidu.

Kā nopirkt lētas avio biļetes

Ja Jūs gribat ietaupīt uz lidojumu rēķina, meklējiet, kur var iegādāties lētas aviobiļetes no Rīgas, un ieklausieties vienkāršās rekomendācijās:

  1. Laba ekonomija ir reisos ar pārsēšanos, lai arī laika ziņā ceļojums būs ilgāks.
  2. Labākais periods pirkšanai – rīts, kamēr vēl nav sākusies darba diena. Šajā laikā piedāvājumu ir vairāk. Taču lidot, labāk būs vakarā vai naktī, bet ņemot vērā taksometra izdevumus no lidostas, ja sabiedriskais transports pēc ielidošanas vairs nekursē.
  3. Elastīgi ceļojuma datumi – tas ir labāk nekā konkrēts datums, jo plus/mīnus 2 diennaktis vienmēr varēs atrast lētākus variantus. Izejamās un svētku dienās biļešu cena ir augsta, bet lidojums nedēļas vidū – ir budžeta variants.
  4. Minimālas cenas aviobiļetēm veidojas 2 mēnešus pirms izlidošanas. Jo mazāk brīvu vietu lidmašīnā, jo dārgāks būs ceļojums.
  5. Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, parakstieties uz servisa izsūtēm par biļešu pārdošanu. Aviokompānijas piedāvā atlaides uz februāra-marta un oktobra-novembra periodiem, periodiski rīko “melnās piektdienas”.

Kur nopirkt aviobiļetes

Mūsu serviss piedāvā izdevīgas cenas aviobiļetēm. Portālā iFly.lv ir paredzēta automātiskā biļešu rezervēšanas sistēma Amadeus. Ar saprotama interfeisa palīdzību Jūs pāris minūtēs varēsiet atrast un rezervēt vietas uz vajadzīgo reisu, uz jebkuru vietu pasaulē. Speciāli piedāvājumi un akcijas, kuras piedāvā vadošie zemo cenu pārvadātāji, ļauj nopirkt aviobiļetes par izdevīgu cenu, neizejot no mājas vai biroja. Jūs varat izvēlēties reisus ar pārsēšanos, kuri ļaus ietaupīt naudu, vai tiešos reisus, kas garantē ātru pārlidojumu.

Mūsu serviss dod iespēju izvēlēties reisus no vairāk nekā 800 aviokompāniju piedāvājuma. Rezervēšana un apmaksa ir pilnīgi drošas. Ar mums vienmēr var sazināties un mēs garantējam klientiem atbalstu, operatīvi risinām jebkurus jautājumus. Lai nepalaistu garām interesantus piedāvājumus, parakstieties uz atlaidēm.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment