Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kur nopirkt aviobiļetes: noderīga informācija ceļotājiem

Ceļošana ar gaisa transportu ir kļuvusi populārāka nekā jebkad agrāk. Tas ir tāpēc, ka šāda veida transports, ātri nogādās Jūs uz jebkuru vietu pasaulē, viegli šķērsojot valstu robežas un kontinentus. Aviobiļetes Jums ir vienkārši nepieciešamas, ja vēlaties ātri nonākt citā pilsētā un negribat atteikties no komforta ceļojuma laikā. Kur nopirkt aviobiļetes? Tā kā lidostās ar katru dienu aizvien vairāk tiek veikti lidmašīnu reisi, nav jēgas stāvēt garās rindās pie aviokasēm. Ātri nopirkt aviobiļetes var neizejot no biroja vai mājas. Vienkāršot ceļošanas dokumentu izvēli un pirkšanu palīdz Ifly rezervēšanas sistēma.

Rezervējam aviobiļetes: servisa izvēle

Mūsdienīgie interneta servisi – unikāli instrumenti, kas ļauj Jums rezervēt aviobiļetes uz jebkuru pasaules vietu. Izmantojot piekļuvi datoram un savienojumu ar Pasaules Interneta tīmekli, Jūs varat iegādāties lētas avio biļetes pat lidostas vestibilā. Līdzīgi servisi ietaupa mūsdienu cilvēkam laiku – vairs nevajag braukt cauri visai pilsētai uz aviokompānijas biroju vai lidostu, lai nopirktu aviobiļetes.

Ifly izmantošanas priekšrocības

Ifly – inovatīva aviobiļešu rezervēšanas sistēma, kuras galvenās īpatnības ir funkcionalitāte, ērtības, pieejamība. Jums vairs nebūs jāmeklē atbilde uz jautājumu, kur nopirkt aviobiļetes, jo ar dažiem datorpeles klikšķiem Jūs varat izvēlēties vajadzīgo laiku un izlidošanas vietu. Laika ekonomija – tā ir svarīga Ifly priekšrocība, jo nebūs jātērē dārgās minūtes dodoties uz aviokasēm, stāvot rindās un ceļā atpakaļ uz mājām. Ja Jums vajadzīgas lētas avio biļetes ar pārsēšanos, aviokasēs varat viegli sajaukt visu. Taču tas ar Jums nenotiks, ja paši, mierīgā mājas gaisotnē, izvēlēsieties izlidošanas laiku, nekur nesteidzoties.

Pateicoties tam, ka parādījās Ifly serviss, aviobiļešu rezervēšana tika vienkāršota no dažām dienām līdz dažām minūtēm: vienkārši izvēlieties vajadzīgo reisu, ievadiet personas datus, apmaksājiet pirkumu un izdrukājiet aviobiļeti.

Visbeidzot, online Ifly rezervēšanas sistēmas izmantošana, ļaus ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu. Lieta tā, ka Jūs pērkat aviobiļetes bez starpniekiem, tāpēc neko papildus nemaksājat. Turklāt, biļešu pārdošanas sistēma ir kompjuterizēta un automatizēta – nopirkt biļetes var lētāk, ja ir pēdējā brīža biļetes vai aviosabiedrība organizē īpašas akcijas.

Ifly – tas ir:

  • Lētas avio biļetes.
  • Piedāvājumu daudzveidība.
  • Izsmeļoša atbilde uz jautājumu: „Kur nopirkt aviobiļetes?”.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment