Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kur lidot brīvdienās? Lēti avio lidojumi uz dažām dienām

Domājat, kur interesanti un lietderīgi pavadīt brīvdienas? Piedāvājam Jums iegādāties lētas aviobiļetes mūsu portālā un doties nelielā ceļojumā uz interesantākajām un skaistākajām pasaules pilsētām. Divu dienu laikā Jūs ne tikai labi atpūtīsieies, bet arī gūsiet jaunus iespaidus un emocijas, uzlādēsieties ar enerģiju visai nākamajai darba nedēļai.

Alanja

Alanja

Lai uzlādētos ar pozitīvu enerģiju un izbaudītu komfortablu atpūtu, piedāvājam Jums doties uz Turciju. Mūsu mājas lapā Jūs varat iegādāties lētas aviobiļetes no Rīgas uz Alanju – pilsētu Vidusjūras piekrastē. Šeit atrodas daudzas interesantas apskates vietas:

  • Sarkanais Tornis;
  • Alanjas cietoksnis;
  • Damlataša ala;
  • Suleimana Mošeja;
  • arheoloģijas muzejs.

Lieliskās pludmales, maigā jūra, skaistās Alanjas ainavas neatstās nevienu vienaldzīgu.

Londona

Londons

Anglijas galvaspilsēta Londona daudziem asociējas ar augstprātīgu aristokrātiju. Skaistā un spožā metropole, kurā ir koncentrētas pasaules finanšu biržas, vienkārši nevar būt citādāka.

Mēs piedāvājam Jums doties uz šo pilsētu, lai Jūs paši varētu novērtēt visu tās diženumu un skaistumu. Cenas aviobiļetēm uz Londonu mūsu mājas lapā ir vienas no zemākajām. Rezervējiet biļetes savlaicīgi, lai Jums būtu iespēja izvēlēties sev vispiemērotāko datumu.

Varna

Varna

Viesmīlīgā Bulgārija atver savas durvis tūristiem no visas pasaules, pārsteidzot ar nacionālās virtuves šedevriem un interesantām izklaidēm. Mēs iesakām Jums brīvdienās apmeklēt lielisko Bulgārijas pilsētu Varnu. Tā atrodas Melnās jūras piekrastē. Šī pilsēta ir lieliska jebkurā gadalaikā. Šeit ir pārsteidzoši skaista daba, tīras pludmales, neskaitāmi muzeji un atrakcijas. Nepalaidiet garām iespēju rezervēt aviobiļetes uz Varnu mūsu mājas lapā par vislabākajām cenām.

Atēnas

Atēnas

Ikviens, kurš vismaz reizi ir bijis šajā leģendām un mītiem apvītajā pilsētā, noteikti vēlas šeit atgriezties vēlreiz. Atēnas – tā ir skaistākā un krāsainākā Grieķijas pilsēta ar bagātu vēsturi. Ikviens atradīs šeit kaut ko interesantu sev. Brīvdienās var apmeklēt:

  • akropoli ar tempļiem;
  • Sintagmas laukumu;
  • Zeva templi;
  • Romiešu Agoru.

Pilsētā ir daudz restorānu un kafejnīcu, kas piedāvā visgaršīgākos Vidusjūras virtuves ēdienus.

Dubaja

Dubaja

Vēlaties apskatīt visaugstākās ēkas, kurām ir neparasta arhitektūra, vai doties pastaigā pa lieliem un skaistiem prospektiem ar iespaidīgām strūklakām? Tad Jums brīvdienās vajadzētu doties uz Dubaiju - lielāko AAE pilsētu. Šeit ir daudz lielisku viesnīcu, restorānu, veikalu, kā arī tiek piedāvātas izklaides iespējas ikviena cilvēka gaumei.

Regulāri apmeklējiet portālu "iFly.lv", lai sekotu līdzi labākajiem tūrisma produktu iegādes piedāvājumiem. Šeit Jūs varat izdevīgi rezervēt un nopirkt aviobiļetes uz jebkuru galamērķi.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment