Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kad vislabāk doties atpūsties uz Zanzibāru?

Doties ceļojumā uz Zanzibāru var jebkurā gadalaikā. Sala atrodas dienvidos no ekvatora, tāpēc tajā valda tropiskais klimats. Saule apspīd šo salu vidēji astoņas līdz deviņas stundas dienā, kas kalpo kā perfekts līdzeklis pret mākoņaino ziemas noskaņojumu!

Labākais laiks, lai apmeklētu Zanzibāras pludmali – tā ir ziema vai vasara, kad nav lietaino mēnešu. Aviobiļetes šajā laikā ir visdārgākās. Taču pludmales atpūta – tas nav viss, ko atpūtniekiem var piedāvāt vietējā rekreācija.

Vispārējā ekskursija

Zanzibārā ir vienas no skaistākajām pludmalēm pasaulē ar tīrām, baltām smiltīm un tirkīzkrāsas ūdeni. Lai gan vairums atpūtnieku lielāko daļu sava laika pavada pludmalē, tomēr šeit ir daudz citu interesantu nodarbju!

Zanzibārā visu gadu ir silts laiks, atšķirībā no kontinentālās Tanzānijas, kur mēdz būt diezgan auksts laiks. Jums nekad nebūs jāuztraucas par zemu gaisa temperatūru Zanzibārā.

Galvenā laika apstākļu problēma, ar kuru Jūs saskarsieties Zanzibārā, - tā ir lietus sezona. Būtībā aprīlī un maijā katru dienu visu laiku līst lietus, kas var ievērojami sabojāt Jūsu atvaļinājumu. Jo īpaši tad, ja Jūs plānojat pavadīt lielāko daļu sava laika pludmalē.

Zanzibārs

Daudziem cilvēkiem rodas kārdinājums rezervēt atvaļinājumu tieši šajā laikā, jo aviobiļešu cenas šajā periodā parasti ir viszemākās. Tomēr nebeidzamais lietus nav tā vērts, ja Jūs esat pludmales atpūtas cienītājs.

Novembrī un decembrī dažas stundas dienā var būt īslaicīgs lietus, kam seko intensīva saule visu atlikušo dienu. Šis ir labs laiks, lai dotos uz Zanzibāru, ja vēlaties ietaupīt uz viesnīcu rēķina, vienlaikus izbaudot pludmales atpūtu.

No janvāra līdz martam

Šis ir lielisks laiks, lai apmeklētu Zanzibāru, ja Jums nav iebildumi pret karstumu un mitrumu. Dienas ir saulainas un karstas, bet redzamība ūdenī ir vislabākā - šis ir vispiemērotākais laiks snorkelēšanai un zemūdens peldēšanai Zanzibārā.

Laika apstākļi Zanzibārā sāk mainīties aptuveni no marta vidus, jo "ilgstošās lietusgāzes" kļūst arvien neizbēgamākas.

No jūnija līdz oktobrim

Pludmales atpūta Āfrikā – tie ir saules apspīdēti krasti, palmu ieskautas pludmales un krāšņi saulrieti — tas viss un daudz kas cits Jūs gaida sausajā sezonā. Šis ir labākais laiks Zanzibāras apmeklēšanai, ja vēlaties pavadīt garas dienas saulē un apskatīt "garšvielu salas" brīnišķīgākās vietas.

Zanzibārs

Kāda lietus sezona ir Zanzibārā?

Kad lieta nonāk līdz ceļojuma plānošanai, ņemot vērā Zanzibāras laika apstākļus, ļoti svarīgi pievērst uzmanību divām absolūti atšķirīgām lietus sezonām Tanzānijā:

  • "Īso lietusgāžu” sezona - no novembra līdz decembrim. Parasti tās sākas novembrī, kad gaisa temperatūra paaugstinās, bet "īsās lietusgāzes" pārtrauc sauso ziemu gada vidū. Mākoņi parasti sakrājas no rītiem (kas var būt diezgan saulains un mitrs laiks), bet otrajā dienas pusē tos nomaina iespaidīgas, bet parasti īslaicīgas lietusgāzes, dodot pietiekami daudz laika, lai Jūs dotos uz pludmales bāru vai izbaudītu masāžu, bet pēc tam atgrieztos pludmalē, kur Jūs gaidīs saules apspīdēts guļamkrēsls.
  • "Ilgstošo lietusgāžu" sezona - no aprīļa līdz maijam. "Ilgstošās lietusgāzes", kā liecina to nosaukums, ir daudz spēcīgākas un padara Tanzānijas Indijas okeāna piekrastē esošās pludmales karstas un ļoti mitras.

Kad vislabāk nirt ar akvalangu Zanzibārā?

Ja Jūs vēlaties apmeklēt Zanzibāru vislabākajā niršanas sezonā, tad varat izvēlēties vienu no diviem periodiem:

  • Janvāris un marts.
  • Jūlijs un augusts.

Niršana salas ziemeļu krastā būs īpaši laba no jūnija līdz oktobrim, bet dienvidu krastā - no novembra līdz martam.

Ja Jūs vēlaties ietaupīt naudu un iegādāties lētas aviobiļetes, tad ieteicams to izdarīt vismaz mēnesi iepriekš.

Daži padomi ceļotājiem

Pembas un Zanzibāras piekrastes rajonos pārsvarā dzīvo musulmaņi, tāpēc šeit ir jāievēro noteiktus šai kultūrai raksturīgos dreskoda standartus. Mēs iesakām Jums piesegt plecus un ceļgalus, jo īpaši tad, ja Jūs atrodaties tūristu mazapmeklētās vietās.

Saule Āfrikā ir spoža un karsta. Šeit dehidratācija ir izplatīta parādība. Mēs iesakām dzert pēc iespējas vairāk ūdeni. Vēlams izmantot arī mitrās salvetes, lai saglabātu vēsumu. Lūdzu, paņemiet līdzi saules aizsargkrēmu, kura koeficients nav mazāks par 20-30, lai izvairītos no saules apdegumiem un saules dūriena. Vēl Jums būs nepieciešamas saulesbrilles un laba cepure ar platām malām vai naģene, kas aizēno seju.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment