Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā veidojas aviobiļetes cena?

Galvenie faktori, kas ietekmē aviobiļetes, cenu – tas ir tarifs un nodevas. Šie līdzekļi tiek izmantoti lidojumu nodrošināšanai. Tarifs - tā ir maksa, ko iekasē aviosabiedrība. Tā lielums ir atkarīgs no aviosabiedrības cenu politikas, lidojumu attāluma, lidojuma reisa sezonas.

Nodevas – tie ir līdzekļi, kas tiek izlietoti lidmašīnas apkalpošanai, pirmslidojuma, apdrošināšanas, degvielas uzpildes, dažādiem nodokļiem un citiem obligātajiem valsts maksājumiem. Turklāt aviobiļetes cenā var tikt iekļauta papildu pakalpojumu pakete, kurus saņemsiet lidmašīnā lidojuma laikā. Pie šādiem pakalpojumiem pieskaitāmi:

  • ēdināšana;
  • piekļuve internetam;
  • alkoholisko dzērienu pasniegšana utt.

Tāpēc, iegādājoties lētas aviobiļetes, Jums varētu būt nepieejamu šie pakalpojumi vai Jūs varētu saņemt tos samazinātā apjomā. Piemēram, pilnvērtīgu pusdienu vietā pasažieris saņems pieticīgu uzkodu sviestmaižu veidā. Vēl aviobiļetes cenu ietekmē izvēlētā klase, proti, var lidot, piemēram, biznesa klases vai ekonomiskās klases salonā. Vienlaikus, jo zemāka klase, jo sliktāki lidojuma apstākļi.

Aviobiļetes cenā iekļautas arī mārketinga aktivitātes. Tāpēc, pērkot biļeti uzreiz, turp un atpakaļ, lidojums vienā virzienā maksās lētāk. Iegādājoties biļetes cilvēku grupai, arī tiks samazināta aviobiļešu cena. Turklāt noteikta vecuma bērniem tās tiek pārdotas ar atlaidi. Vēl aviobiļetes būs lētākas tad, ja Jūs tās iegādāsieties iepriekš, rezervējot tās ilgi pirms plānotā lidojuma.

Šo iemeslu dēļ aviobiļešu cenas var ievērojami atšķirties. Turklāt jāņem vērā arī tas, ka, atgriežot biļeti, klients saņems tikai daļu no iztērētās naudas, jo visas aviobiļetes cenas sastāvdaļas klientam nevar atgriezt. Tāpēc atmaksājamā summa var būt daudz mazāka.

Vienlaikus, lai piesaistītu klientu sīvas konkurences apstākļos, daudzi pārvadātāji samazina biļetes cenu un atsakās no neattaisnotiem izdevumiem. Tāpēc Jūs varat atrast lētas aviobiļetes uz reisu ar samērā labiem lidojuma apstākļiem. Jūs varat nopirkt lētas aviobiļetes no Rīgas, izmantojot mūsu servisu. Mājas lapā ir pieejami neskaitāmi piedāvājumu visdažādākajiem lidojumu virzieniem. Pateicoties pārdomātam kritēriju sarakstam, Jūs varat viegli un ātri atrast piemērotus variantus. Serviss ļauj veikt rezervācijas, kā arī iegādāties aviobiļetes iepriekšpārdošanā. Vēl mājas lapā tiek ievietoti dažādi akcijas piedāvājumi.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment