Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā rezervēt aviobiļetes?

забронировать авиабилетNopirkt lētas aviobiļetes no Rīgas ar mūsu vietnes palīdzību ir vienkārši. Daži viegli soli – un lidmašīnas biļete ir Jūsu. Apskatīsim darbības, soli pa solim.

Pirmkārt, norādiet pilsētu, no kuras tiek plānots lidojums. Tālāk – lidojuma galamērķi. Pēdējais solis šajā etapā – lidojuma datums.

Svarīgi ņemt vērā – ja Jūs zināt atgriešanās datumu, var uzreiz pasūtīt biļeti atpakaļcelam. Pirkums turp un atpakaļ būs lētāks, nekā biļetes iegāde atsevišķi!

Nospiežot pogu “Meklēt”, sistēma izsniegs esošos lidojumu variantus. Pievērsiet uzmanību tam – ka ne vienmēr pastāv tiešais reiss starp pilsētām. Izvēloties reisu ar pārsēšanos, jāņem vērā tās ilgums. Dažreiz, pat, ja pats lidojums nav pārāk ilgs, pārsēšanās laiks var aizņemt 15-20 stundas un pat ilgāk.

Izmantošanas ērtībai var sakārtot un filtrēt iegūtos meklēšanas rezultātus. Piemēram, Jūs plānojat lidot tikai ar tiešo reisu vai noteiktā laikā. Norādiet vēlamos parametrus – un sistēma izsniegs tikai tos rezultātus, kuri ir nepieciešami.

Izsniegtie rezultāti tiks sakārtoti pēc dažiem kriterijiem:

  • Pēc cenas pieaugšanas/samazināšanās.
  • Lidojuma ilguma.
  • Izlidošanas laika.

Kad Jūs izvēlējāties piemēroto biļeti, pievērsiet savu uzmanību komentāriem par bagāžu. Ir biļešu veids, kur bagāža nav iekļauta, bet atļauta tikai rokas bagāža. Vai arī biļetes klase, kura ietver gan noteiktu bagāžas normu, gan arī mantas, kuras atļauts pārvadāt lidmašīnas salonā.

Kad izvēlējāties vispiemērotāko biļeti, nospiediet pogu “Pirkt”. Tālāk viss ir ļoti vienkārši. Nepieciešams aizpildīt izsniegtās veidlapas – ievadīt datus par pasažieri, apmaksāt pašu biļeti izmantojot bankas karti.

Mēs izmantojam mūsdienīgu sistēmu Amadeus, kura palīdz atrast lētas aviobiļetes. Turklāt, Jūs apmaksāsiet to cenu, kura bija atrodama meklēšanas rezultātos – nekādi slēptie maksājumi nav pat paredzēti.

Pēc pirkuma noformēšanas, uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta arī pati biļete. Lielākā daļa aviokompāniju atļauj izmantot elektroniskās biļetes, tāpēc to izdrukāt nav vajadzības.

Kā rezervēt aviobiļeti, var izlasīt arī šeit.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment