Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā pasūtīt aviobiļetes elektroniskajā aviobiļešu kasē?

Šodien aviobiļešu pasūtīšana kļuvusi vienkāršāka un ērtāka. Tālā pagātnē ir tie laiki, kad pie aviobiļešu pārdošanas kasēm pūļiem drūzmējās cilvēki, kuri vēlējās aizceļot. Tagad ir iespējams ne tikai uzzināt aviobiļešu cenas, neizejot ārpus mājām, tās var arī izvēlēties, rezervēt un apmaksāt, nepametot sava biroja telpas. Šādas ērtības kļuvušas pieejamas, pateicoties elektroniskajām aviobiļešu kasēm. Tāpēc kompānija TBS, rūpējoties par savu klientu ērtībām, ir sagādājusi iespēju veikt aviobiļešu pasūtīšanu ar elektroniskās sakaru sistēmas starpniecību.

Lai pasūtītu aviobiļetes caur kompānijas TBS elektroniskajām aviobiļešu kasēm, Jums ir jāatver mājas lapas sadaļa „Aviobiļetes: pasūtīšana un rezervēšana”. Šajā kategorijā jūs atradīsiet elektronisko meklēšanas formu, kurā jāievada visi meklējamās biļetes parametri. Un tātad: lai pasūtītu aviobiļeti par visizdevīgāko cenu, sadaļā „cena” norādiet minimālo summas apmēru, kādu Jūs vēlētos samaksāt par aviobiļeti. Pie tam ir jāņem vērā vidējā aviobiļešu cena. Šajā formā bez cenas ir jāievada arī šādi dati:

 1. Pasažiera vecums

  Aviobiļešu meklēšanas formā ir minētas vairākas pasažieru kategorijas atkarībā no viņu vecuma - tās ir:

  • zīdainis – vecums līdz 2-iem gadiem;
  • bērns – pasažiera vecums no 2- iem līdz 12 gadiem;
  • jaunietis – vecums no 12 līdz 24-iem gadiem;
  • students – vecums no 12 līdz 27-iem gadiem;
  • pieaugušais – vecums no 18 gadiem;
  • pusmūža – vecums no 65 gadiem.

  Šāds vecuma iedalījums ļauj izvēlēties vispiemērotāko lidošanas variantu: aviobiļetes cena ir atkarīga no pasažiera vecuma;

 2. Biļetes klase.

  Biļetes var būt:

  • biznesa klases;
  • ekonomiskās klases;
  • pirmās klases.

  No biļetes klases līmeņa atkarīgs lidojuma komforts.

 3. Iecienītākās aviokompānijas

  Ja Jums ir svarīgi, ar kādu kompāniju lidmašīnām lidot. Ja jums kāda aviokompānija piešķir atlaides aviobiļešu iegādei, tad jūs par meklēšanas kritēriju varat izvēlēties aviokompāniju, šādā gadījumā aviobiļetes cena būs zemāka.

 4. Izlidošanas un atlidošanas datums

  Atlidošanas datums jānorāda gadījumā, ja jūs vēlaties pasūtīt aviobiļeti abos virzienos vienlaicīgi, šādā gadījumā aviobiļetes cena būs zemāka.

  Aviobiļetes meklēšanas formā ir arī citas kategorijas – meklēšanas kritēriji. Šāda pieeja palīdz ātri sameklēt vispiemērotāko aviobiļeti un izvērtēt dažādu kompāniju aviobiļešu cenu piedāvājumu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment