Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā nopirkt lētas avio biļetes?

Avio biļetes: nedaudz statistikas

Pēc gaisa transporta asociācijas datiem daudzas avio biļetes var maksāt daudz lētāk, ja ceļotājam izdosies sameklēt aviopārvadātāja piedāvājumu ar minimālām papildus maksām – nodokļiem, nodevām un citām komisijām. Diemžēl pašlaik ne katrs no mums dažādu iemeslu dēļ spēj sameklēt pareizos piedāvājumus. Taču visumā jums nesagādās grūtības vērsties pēc palīdzības „iFly”, lai iegādātos pieejamas aviobiļetes Internetā.

Protams, pašlaik avio biļetes ir nopērkamas par aizvien pievilcīgākām cenām, taču jums vienalga ir jāpielieto veselais saprāts, lai sameklētu izdevīgākos aviokompāniju piedāvājumus. Ir vairāki noslēpumi, kā tas ir izdarāms vislabāk.

Izvēlamies izdevīgi avio biļetes

Lai iegādātos aviobiļetes Internetā par pieņemamām un pievilcīgām cenām, ievērojiet mūsu ieteikumus.

  • Veiciet biļešu meklēšanu tam piemērotākajā laikā. Prakse liecina, ka pēc pusnakts aviobiļetes Internetā tiek pārdotas par ievērojami zemākām cenām, nekā dienā. Izmantojiet meklēšanai vairākus avotus vienlaicīgi – lielu aviokompāniju mājas lapas, agregatori, kuri sniedz informāciju par vienlaicīgi vairākām kompānijām, aviobiļešu rezervēšanas sistēmas reālā laika režīmā. Rezultāti būs vēl labāki, ja sava iekāpšanas talona sameklēšanai par labāku cenu jūs meklēsiet vajadzīgo informāciju otrdienas naktī vai arī trešdienas rītā: šajā laikā aviokompānijas izdevīgu piedāvājumu ziņā ir sevišķi dāsnas attiecībā pret ceļotājiem.
  • Meklējiet labāko datumu. Ja jūs neesat piesaistīti kādam noteiktam laikam, jūs varat sameklēt aviokompāniju mājas lapās tos datumus, kuros avio biļetes ir vislētākās. Pasteidzieties izmantot šo piedāvājumu.
  • Izmantojiet atlaižu agregatoru. Kad būsiet noskaidrojuši, kādiem izlidošanas datumiem aviokompānijas piedāvā visizdevīgākās cenas, izmantojiet atlaižu agregatoru, kas jums palīdzēs sameklēt vēl lētākas avio biļetes.
  • Centieties rezervēt aviobiļetes Internetā tieši aviokompāniju mājas lapās, jo tad nenāksies lieki tērēties starpnieku pakalpojumiem, kuri jums ir snieguši informāciju par vienu vai otru biļešu cenām.

Kompānijā „iFly” jūs varat bez sevišķām grūtībām sameklēt visizdevīgākos aviopārvadātāju piedāvājumus, pamatīgi ieekonomējot uz ceļojuma rēķina. Tad kāpēc lieki tērēt laiku kādu citu variantu meklēšanai?

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment