Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā ietaupīt, iegādājoties aviobiļetes?

iFly.lv ir aviobiļešu iegādes serviss, ko izveidoja kompānija TBS Travel. Portāla lietotāji var viegli pasūtīt lidmašīnas biļetes, neizejot no mājām, par izdevīgām cenām.

iFly.lv portāla īpatnības

lētas aviobiļetes no RīgasMinētā servisa galvenā īpatnība ir tā pamatos – biļešu rezervēšanas automātiskajā sistēmā Amadeus. Ar tā palīdzību ceļotājs var bez grūtībām piemeklēt un rezervēt rezervēt lētas aviobiļetes uz jebkuru pasaules lidostu.

Jāpievērš uzmanība, ka kompānija TBS Travel ir pirmais uzņēmums pasažieru pārvadājumu tirgū, kurš savā darbā Latvijas teritorijā izmanto inovatīvo rezervēšanas sistēmu. Gadījumā, ja aviokompānijas darba principi to ļauj, klients var nopirkt aviobiļetes elektroniskā formātā. Taču ja dotais pakalpojums nav pieejams, biļete tiks piegādāta pircējam uz norādīto adresi jau nākamajā dienā.

Ieteikumi aviobiļešu izvēlē

Lai izdevīgi iegādātos lētas aviobiļetes no Rīgas, ir jāpievērš uzmanība padomu kopumam no pieredzējušajiem ceļotājiem:

  • Biļetes iegāde vienā aviokompānijā. Parasti biļetes abos virzienos izmaksās lētāk, nekā lidojums vienā virzienā;
  • Lidojums ar pārsēšanos ir laika zaudējums, bet reizē arī iespēja ietaupīt naudas līdzekļus;
  • “Svētdienas noteikuma” ievērošana. Lai iegādātos biļeti nedārgi, ieteicams pavadīt nakti no sestdienas uz svētdienu mērķa galapunktā;
  • Biļetes ar pazemināto cenu var iegādāties nedēļu pirms izlidošanas vai arī dienu pirms plānotā lidojuma.

Tāpat būtu jāpievērš izmanību tam, ka lētas aviobiļetes tiek izpārdotas uzreiz pēc to nonākšanas pārdošanā. Lai pagūtu veikt pirkumu, nepieciešams regulāri kontrolēt aviobiļešu cenas.

iFly.lv portāla lietošanas ērtumu nosaka tas, ka pasūtīt biļetes var ne tikai Interneta tīmeklī, bet arī piezvanot uz rezervēšanas centru. Kvalificētie speciālisti palīdzēs piemeklēt ērtus lidojuma nosacījumus, rezervēt aviobiļeti un veikt samaksu, kā arī sniegs konsultāciju pakalpojumus nepieciešamības gadījumā.

Vērsties pie kompānijas darbiniekiem var arī gadījumā, ja pastāv nepieciešamība pārliecināties, ka apmaksa ir notikusi korekti. Tehniskā atbalsta dienesta operatori operatīvi reaģē uz jebkuriem pieprasījumiem un palīdzēs tikt galā ar problēmsituācijām.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment