Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā iegādāties lētas aviobiļetes: padomi tūristiem

Plānojot tūrisma braucienu, ceļotāji ar īpašu azartu ne tikai izstrādā maršrutu, bet arī meklē lētas aviobiļetes. Doties aizraujošā ceļojumā par pieņemamu cenu – patīkams papildinājums emociju spektram. Pieredzējuši tūristi zina, kā atrast lētus aviokompāniju piedāvājumus. Ja Jūs šos noslēpumus nezināt, īstais laiks iepazīties ar tiem.

Kad aviobiļetes cena ir minimāla

Ja nolēmāt iegādāties lētas aviobiļetes, nepieciešams sekot vienkāršam principam – izvēlēties braucienam noteiktas nedēļas dienas. Piemēram: var ieplānot pavadīt brīvdienas citā valstī, taču doties uz turieni nedēļas vidū. Arī atgriezties būs nepieciešams darba dienā. Visizdevīgākās no ekonomijas redzējuma ir otrdiena, trešdiena un ceturtdiena.

Bet aviobiļetes rezervēšana ir iespējama jebkurā nedēļas dienā. Tikai piektdien to nevajag darīt. Tas ir tāpēc, ka piecu darba dienu nedēļas beigās nav ekonom-klases  piedāvājumu (firmu vadītāji izpērk tos biznesa braucieniem). Turklāt, daudzi cilvēki plāno atvaļinājumus brīvdienu priekšvakarā, kas palielina pieprasījumu pēc aviobiļetēm.

Vēl daži vērtīgi padomi

Aviobiļetes cena būs minimāla, ja izmantosiet pieredzējušu tūristu padomus: 

  • Sekojiet līdzi akciju piedāvājumiem.
  • Piesakieties abonēšanai cenu izmaiņu gadījumā.
  • Izpētiet alternatīvās lidostas.
  • Plānojiet maršrutus ar pārsēšanos (tie ir lētāki).
  • Nepērciet aviobiļetes pie aizdomīgiem starpniekiem.
  • Centieties nepiesaistīt savus braucienus  sezonalitātei.

Katru dienu dažādi aviopārvadātāji piedāvā akciju kampaņas, lai piesaistītu maksimālu klientu daudzumu. Monitorējiet šādus piedāvājumus, lai atrastu vispiemērotāko, un tūlīt pat to rezervējiet. Ja iespējams, nepiesaistiet sevi sezonalitātei un konkrētiem datumiem, jo lētas aviobiļetes var parādīties jebkurā dienā.

Ceļot ar pārsēšanos ir grūtāk un sarežģītāk, taču gandrīz vienmēr – izdevīgāk. Bieži šādi izveidotais maršruts palīdz ietaupīt, uz aviobiļešu iegādes rēķina vismaz divas reizes.

Tāpat pieredzējuši  tūristi rekomendē izmantot drošu iepriekšējās rezervēšanas sistēmu IFly. Aviobiļetes iegāde tiešsaistē ietaupīs Jūsu laiku un naudu. Izvēlieties pieejamus pēc cenas piedāvājumus, plānojot braucienu uz jebkuru vietu pasaulē.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment