Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā ieekonomēt uz ceļojumu rēķina? Lētākas avio biļetes

Pērkam avio biļetes on-line par pieņemamām cenām

Pasaules izzināšana vēl nekad nav bijusi tik interesanta, aizraujoša un pārsteidzoša. Tagad ikvienam no mums ir iespējas ātri sagatavoties ceļam, pasūtīt avio biļetes on-line un doties iekarot eksotiskas pilsētas un valstis. Un tomēr ir vērts atcerēties, ka ne jau ikviens izdevīgs piedāvājums ir Jūsu uzmanības vērts. “iFly” speciālisti Jums palīdzēs nekavējoties izvēlēties avio biļetes, lai Jums nenāktos nožēlot par savu pirkumu!

Gandrīz visas aviokompānijas piedāvā atlaides, speciālas atpūtas paketes, programmas bieži ceļojošajiem klientiem un daudz cita. Ja Jūs bez starpniekiem pērkat lētākas avio biļetes, izvēlieties labi pazīstamas kompānijas, kuras šo pakalpojumu tirgū strādā ne pirmo gadu. Nav vērts ekonomēt uz aviokompāniju reputācijas rēķina!

Lētākas avio biļetes piedāvā ne tikai aviokompānijas, bet arī ceļojumu biroju, tūrisma web-mājas lapu un citu portālu aģenti. Tomēr šeit ir jābūt uzmanīgiem, meklējot lētākas avio biļetes, jo gala rezultātā Jūs varat samaksāt vairāk par biļešu faktisko cenu slēpto maksājumu dēļ.

Lētākas avio biļetes: to izvēles un pirkšanas īpatnības

Vēlaties ieekonomēt uz atpūtas rēķina? Uzmanīgi izpētiet aviokompāniju sezonas piedāvājumus. Mūsu mājas lapā “iFly” tas ir viegli izdarāms, šeit ir iespēja jau savlaicīgi izpētīt aviobiļešu cenas dažādos gada periodos. Pāris minūtes ilga biļešu meklēšana Jums palīdzēs ieekonomēt vairākus simtus dolāru.

Kas Jums vēl būtu jāzina, pērkot lētākas avio biļetes? Centieties doties ceļojumā nedēļas vidū. Piemēram, aizlidot otrdien ir daudzkārt izdevīgāk, nekā doties ceļojumā piektdienas vakarā vai brīvdienās.

Jums ir vērts arī vērst savu uzmanību tam, ka atsevišķas tūrisma mājas lapas piedāvā speciālas paketes, taču diez vai Jums izdosies pašiem pastāvīgi ceļot, jo pakete ietver ne tikai lidojuma cenu, bet arī transfertu līdz viesnīcai, dzīvošanu tajā, kā arī, iespējams, ēdināšanu, ekskursiju programmas un virkni citu papildus pakalpojumu.

Un mūsu pēdējais padoms. Izmantojiet karstos piedāvājumus, kā arī centieties rezervēt avio biļetes on-line, jo tādā veidā arī ir iespējams ieekonomēt naudu, un Jūs netērējat speciālista laiku un papīru, uz kura tiek izdrukāti dokumenti. Ņemot vērā visus šos vienkāršos noteikumus, Jūs ļoti drīz sapratīsiet, ka ir iespējams ceļot lēti!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment