Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā ekonomēt uz aviobiļetēm?

Sākoties pavasarim, arvien biežāk iedomājamies par siltu laiku, atvaļinājumu un pelnītu atpūtu pēc tumšajām ziemas darba dienām.

Plānojiet lidojumu pēc iespējas ātrāk
Jo ātrāk jūs sāksiet plānot lidojumu, jo lielākas iespējas nopirkt lētākās biļetes. Sērfojiet pa lidsabiedrību mājas lapām regulāri. Biļešu cenas var manīties pat vairākas reizes dienā. Ja esat atraduši pietiekami lētas biļetes, nogaidiet īsu brīdi, vai piedāvājums nekļūst vēl izdevīgāks, bet arī nevilcinieties pārāk ilgi, citādi varat palaist to vējā.

Salīdziniet lidojumu cenas
Paļaušanās vienīgi uz ierastās lidsabiedrības mājas lapu nebūs labākā izvēle. Paskatieties arī citu valstu aviokompānijas. Tāpat ielūkojieties ne tikai aviokompāniju oficiālajās mājas lapās, bet arī lidojumu meklēšanas portālos, īpaši lēto lidojumu meklēšanas portālos. Daži no tiem pie izvēlētā avioreisa norāda, vai šī ir iespējami lētākā cena, ko var atrast. Ievadiet meklētājā tādas frāzes kā lēti lidojumi (cheap flights), un portāli sabirs kā no pārpilnības raga.

Esiet informēts par tūrisma sezonām
Faktors, kas visvairāk ietekmē lidojumu cenas, ir tūrisma sezona. Nesezonas laikā izvēlētajā maršrutā var nopirkt krietni vien lētākas biļetes.

Izvēlēties vislabāko dienu lidojumam
Esiet elastīgs un neturieties pie izvēlētās dienas. Tā vietā paskatieties, kādas cenas ir vairākas dienas pirms un pēc izvēlētā datuma. Lētākos lidojumus parasti atradīsiet nedēļas vidū, piemēram, otrdien un trešdien, nevis nedēļas nogalē.

Apziniet draugus un radus
Vairums lidsabiedrību saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm piedāvā īpašas atlaides. Noskaidrojiet, vai kāds no jūsu draugiem vai radiem nestrādā aviokompānijā.

Izmantojiet atlaides
Ir aviokompānijas, kas piešķir atlaides, ja esat izmantojis viņu pakalpojumus vairakkārt. Tāpat dažādos ceļojumu žurnālos un bukletos pieejami atlaižu kuponi. Painteresējieties ceļotāju forumos un domubiedru grupās par labākajiem risinājumiem.

Izmantojiet kompleksos piedāvājumus
Nereti aviokompānijas un tūrisma aģentūras piedāvā gan lidmašīnas biļetes, gan viesnīcu, gan nomātu auto – pērkot visu kopā, tiek piemērotas lielas atlaides, kas var pat pilnībā segt aviobiļešu cenu.

Ekonomējiet uz papildu labumiem
Patlaban daudzas aviokompānijas prasa papildu samaksu par bagāžu, ēdienu lidojuma laikā un citiem labumiem. Padomājiet, vai lielā bagāžas soma jums ir vajadzīga gan turpceļā, gan atpakaļceļā? Varbūt, braucot uz ārzemēm, mantas varat salikt rokas bagāža, bet lielo bagāžas somu svešzemju labumiem varat nopirkt tur un vest atpakaļceļā? Un, ja lidojums ilgst tikai 2 stundas, vai patiešām paspēsiet izbadēties pēc dārgā lidmašīnas ēdiena?

Izvērtējiet lidostas
Lidojumi uz lidostām, kas atrodas ārpus lielpilsētām, ir ievērojami lētāki. Ja vēlaties atpūsties Vidusjūras krastā Spānijā, reiss uz Madridi nebūs pats labākais un lētākais risinājums. Atrodiet lidostu, kas atrodas ārpus lielpilsētas: iespējams, šī lidosta patiesībā būs daudz tuvāk jūras krastam, un brauciens ar vilcienu līdz jūrai būs daudz īsāks un lētāks.

Ielūkojieties pēdējā brīža piedāvājumos
Vairums aviokompāniju piedāvā pēdējā brīža piedāvājumus. Te biļetes parasti gan ir nedaudz dārgākas nekā laikus pirktās, taču, ja atvaļinājumu var dabūt uzreiz, tas neapšaubāmi ir ekonomiskāks variants par standarta cenas biļetēm. Izdevīgi pēdējā brīža piedāvājumi pieejami arī ceļojumu aģentūrās.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment