Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā ekonomēt uz aviobiļetēm?

Sākoties pavasarim, arvien biežāk iedomājamies par siltu laiku atpūtu. Portāls ifly.lv sniedz padomus, kā nopirkt lētās aviobiļetes.

Plānojiet lidojumu pēc iespējas ātrāk

Jo ātrāk jūs sāksiet plānot lidojumu, jo lielākas iespējas nopirkt lētās aviobiļetes. Regulāri atvēriet aviobiļetes online piedāvājumu. Avioiļešu cenas var manīties pat vairākas reizes dienā. Ja esat atraduši pietiekami lētas aviobiļetes, nogaidiet īsu brīdi, vai piedāvājums nekļūst vēl izdevīgāks, bet arī nevilcinieties pārāk ilgi, citādi varat palaist to vējā.

Salīdziniet aviobiļešu cenas

Paļaušanās vienīgi uz ierastās lidsabiedrības mājas lapu nebūs labākā izvēle. Paskatieties arī citu valstu aviokompāniju aviobiļešu cenas. Tāpat ielūkojieties ne tikai aviokompāniju oficiālajās mājas lapās, bet arī lēto aviobiļešu meklēšanas portālos. Daži no tiem pie izvēlētā avioreisa norāda, vai šī ir iespējami lētākā aviobiļešu cena, ko var atrast. Ievadiet meklētājā tādas frāzes kā lētas aviobiļetes, aviobiļetes online, aviobilēšu rezervēšānas sistēma, un portāli sabirs kā no pārpilnības raga.

Esiet informēts par tūrisma sezonām

Faktors, kas visvairāk ietekmē aviobiļešu cenas, ir tūrisma sezona. Nesezonas laikā izvēlētajā maršrutā var nopirkt krietni vien lētās aviobiļetes.

Izvēlēties vislabāko dienu lidojumam

Esiet elastīgs un neturieties pie izvēlētās dienas. Tā vietā paskatieties, kādas aviobiļešu cenas ir vairākas dienas pirms un pēc izvēlētā datuma. Lētās aviobiļetes parasti atradīsiet nedēļas vidū, piemēram, otrdien un trešdien, nevis nedēļas nogalē.

Apziniet draugus un radus

Vairums lidsabiedrību saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm piedāvā īpašas atlaides uz aviobiļesu cenām. Noskaidrojiet, vai kāds no jūsu draugiem vai radiem nestrādā aviokompānijā.

Izmantojiet atlaides

Ir aviokompānijas, kas piešķir atlaides uz aviobiļešu cenām, ja esat izmantojis viņu pakalpojumus vairakkārt. Tāpat dažādos ceļojumu žurnālos un bukletos pieejami atlaižu kuponi. Painteresējieties ceļotāju forumos un domubiedru grupās par labākajiem risinājumiem.

Ielūkojieties pēdējā brīža piedāvājumos

Vairums aviokompāniju piedāvā pēdējā brīžā lētās aviobiļetes online. Te aviobiļetes parasti gan ir nedaudz dārgākas nekā laikus pirktās, taču, ja atvaļinājumu var dabūt uzreiz, tas neapšaubāmi ir ekonomiskāks variants par standarta cenas aviobiļetēm. Izdevīgi pēdējā brīža piedāvājumi pieejami arī ceļojumu aģentūrās.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment