Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Ja Jūsu lidojums ir atlikts...

Iedomājieties situāciju - Jūs iegādājāties biļeti internetā, rezervējāt viesnīcas numuru, ieradāties lidostā un uzzinājāt, ka lidojums ir atlikts uz nenoteiktu laiku! Jūs taču piekritīsiet, šī situācija ir ārkārtīgi nepatīkama. Neviens nav pasargāts no šādām situācijām. Ko darīt, ja Jūs iegādājāties biļeti, bet lidojums tika atlikts?

Neatkarīgi no tā, kā un kur Jūs iegādājāties biļeti, tā kalpo kā līgums starp Jums un pārvadātāju par pakalpojumu sniegšanu lidojumam no punkta A uz punktu B, turklāt bez jebkādas apstāšanās vai kavēšanās. Tieši tāpēc aizkavēšanās gadījumā Jums ir zināmas tiesības. Pat tad, ja tiek nopirktas lētas aviobiļetes, pārvadātājam ir jānodrošina vietu somu pagaidu uzglabāšanai, jāierāda istabu māmiņām ar bērniem, jānodrošina siltu ēdienu.

Pārvadātāja pienākumi:

  • Ēdināšana tiek nodrošināta, ja reiss aizkavējas vairāk par 4 stundām, bezalkoholiskie dzērieni tiek nodrošināti, ja aizkavēšanās pārsniedz 2 stundas.
  • Ja lidojums tiek atlikts vairāk par 8 stundām, Jums ir jānodrošina izmitināšanu viesnīcā. To visu Jūs varat pieprasīt, ja Jums ir biļete!

Tomēr realitāte ir pavisam citāda. Lielākā daļa pasažieru, kas iegādājušies aviobiļetes transporta kompānijā, nokļūst informācijas vakuumā, tāpēc viņiem nākas dzīvot un ēst par saviem līdzekļiem. Turklāt šādās situācijās daudzi pat necer uz kompensācijām – aviopārvadātāji parasti visas sūdzības ignorē!

Vienlaikus pasažieri, kuri iegādājās biļetes tiešsaistē no tūrisma kompānijām vai tūrisma aģentūrās uz vietas, ir ieguvēji, jo viņi saņēma atbilstošas kompensācijas. Neskatoties uz to, ka pašas aģentūras vēl nav saņēmušas naudas līdzekļus no pārvadātājiem, lai saglabātu imidžu un pircēju uzticību, maksājumi tika veikti savlaicīgi un pilnā apmērā.

Tas nozīmē, ja Jūsu lidojums ir atlikts, tad teorētiski Jūs varat saņemt kompensāciju neatkarīgi no tā, kur biļete tika nopirkta. Tomēr, kā liecina prakse, labāk rezervēt biļetes tiešsaistē pie tūrisma organizācijām.

Ja Jūs vēlies nopirkt aviobiļetes par zemām cenām, tad dariet to atlaižu laikā. Tas ļaus Jums ievērojami ietaupīt uz pirkuma rēķina. Pasūtiet biļetes no uzticamām kompānijām, kurām ir laba reputācija. Šādi uzņēmumi saviem pastāvīgajiem klientiem bieži piešķir atlaides. Lai pasūtītu biļeti, Jums pat nevajadzēs iziet no mājas. Visas darbības tiek veiktas attālināti un aizņem tikai dažas minūtes.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment