Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Kā iegādāties lētas aviobiļetes

Vislabāk iegādāties lētas aviobiļetes tieši no aviokompāniju mājas lapām, tā jūs varat būt droši, ka nopirksiet šīs aviokompānijas aviobiļeti bez uzcenojuma, ko parasti uzliekt starpnieki, kuri piedāvā iegādāties lētas aviobiļetes internetā.

Aviobiļešu cena mainās biežāk kā jebkuru citu transportu biļetes. Lētas aviobiļetes cena var mainīties pat vairākas reizes dienā, šīs svārstības ir atkarīgas no atlikušo aviobiļešu skaita. Tomēr ir novērojama zināma likumsakarība, parasti, vislētākās aviobiļetes var nopirkt divus līdz trīs mēnešus pirms lidojuma un bieži gadās arī pēdējā brīža aviobiļešu piedāvājumi divas līdz trīs nedēļas pirms lidojuma. Šo parādību varētu izskaidrot ar to ka reisi parasti nav pilnībā aizpildīti, tāpēc ir daļa aviobiļešu, kuras var pārdot kā lētas akciju aviobiļetes. Attiecīgi, ja pirmajā piegājienā divus līdz trīs mēnešus pirms lidojuma, lētās aviobiļetes netika izpārdotas, tad paliek vēl otrais piegājiens kādas divas līdz trīs nedēļas pirms lidojuma, gadījumā, ja aviobiļetes uz šo reisu ir palikušas neizpārdotas ievērojamā daudzumā. Jāpiemin arī, ka aviokompānijas ļoti labi pārzin populārākos lidojumu maršrutus, kā arī starptautiskās un vietējās valsts svētku dienas un brīvdienas, tādēļ lētas aviobiļetes lielākoties ir pieejamas tikai nelaikā un nepareizajā maršrutā.

Meklējot lētas aviobiļetes, iesaku pierakstīties aviokompāniju jaunumu e-pastiem, tādējādi jūs savlaicīgi varēsiet saņemt šīs aviokompānijas akciju piedāvājumus lētām aviobiļetēm uz savu e-pastu.

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment