Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Dzīvnieku pārvadāšana jeb dzīvnieka aviobiļete

Dzīvnieki (suņi, kaķi, mājas putni un truši) tiek pārvadāti lidmašīnas salonā (salonā netiek pārvadāti rāpuļi un grauzēji) tikai speciāli šim nolūkam paredzētās šķidrumu necaurlaidīgās kastēs un somās (Sherpa bag), kuras nodrošina pasažieris un kurās dzīvnieks pavada visu lidojuma laiku. Katrs pasažieris var vest tikai vienu kasti vai somu. Kastes izmēri nedrīkst pārsniegt 50x40x23 cm un svaru 8 kg. Ja svars ir virs 8 kg, dzīvnieks tiks pārvadāts lidmašīnas kravas nodalījumā. Dzīvniekam kastē vai somā ir jājūtas ērti. Ja aviobiļešu reģistrācijas laikā aģents redz, ka dzīvnieks nejūtas ērti, reģistrācija reisam var tikt atteikta. Dzīvnieki netiek iekļauti atļautajā bezmaksas bagāžā. Pasažiera pienākums ir nokārtot visu nepieciešamo dokumentāciju dzīvnieku pārvadāšanai. Ja dzīvnieks tiek pārvadāts bagāžas nodalījumā, pasažierim ir jāierodas lidostā vismaz 1 stundu pirms lidojuma.

Maksa par dzīvnieku pārvadāšanu

Par dzīvnieka pārvadāšanu tiek piemērota maksa un tas neatkarīgi no tā, vai dzīvnieks tiek pārvadāts lidmašīnas salonā vai kravas nodalījumā.

Iegādājoties avio biļetes, jāinformē par dzīvnieka pārvadāšanu

Iegādājoties lētās avio biļetes online, par dzīvnieka pārvadāšanu jāinformē, zvanot uz aviokompānijas rezervāciju tālruņiem. Šī informācija aviokompānijai ir ļoti svarīga, jo katrā lidojumā pastāv dzīvnieku skaita ierobežojumi. Ja dzīvnieku skaits lidojumā pārsniedz noteikto normu vai ja konkrētā gaisa kuģa konfigurācija neparedz dzīvnieku pārvadāšanu salonā, aviokompānija var atteikt to pārvadāšanu. Tādēļ lūdzam savlaicīgi informēt aviokompāniju.

Īpaši dzīvnieku pārvadāšanas noteikumi ir spēkā lidojumiem uz un no Lielbritānijas, Īrijas un Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Lidojot uz Lielbritāniju, Īriju, Apvienotajiem Arābu Emirātiem:

  • dzīvniekus atļauts pārvadāt tikai kā kravu;
  • nav atļauts pārvadāt dzīvnieku lidmašīnas salonā, kā arī nodot bagāžā.

Lidojot no Lielbritānijas, Īrijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem:

  • nav atļauts pārvadāt dzīvniekus lidmašīnas salonā, izņemot suņus pavadoņus;
  • ir atļauts pārvadāt reģistrētā bagāžā vai kā kravu.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment