Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Dzīve ceļojumos: rezervējam aviabiļetes savlaicīgi!

Lai cik interesanta un piesātināta būtu cilvēka dzīve, viņš izvēlās pārmaiņas. Pēkšņi un pārdroši no karstās vasaras gribās nokļūt pasakainā ziemā, pēc līdzenumiem un laukiem ilgoties par kalniem, Melnās jūras skaistumu nomainīt pret okeāna brīzi.

Tas viss tagad ir pieejams ikvienam no mums, pateicoties lētiem lidojumiem. Ja plānosiet ceļojumu savlaicīgi, cena aviobiļetei nepārsniegs kafijas tases vai iecienītā deserta cenu. “Kur meklēt lētas aviabiļetes un no kā ir atkarīga cena aviobiļetei?” – jautājums, kurš interesē visus iesācējus ceļotājus.

Aviobiļetes rezervēšana: noderīgie laifhaki

Kad pirkt?

Aviabiļetes nonāk pārdošanā 9-10 mēnešus pirms izlidošanas datuma. Taču, sākuma cena, parasti ir ļoti augsta vidējam mūsu valsts iedzīvotājam. Un arī tieši pirms izlidošanas iegādāties aviabiļetes ir neizdevīgi. Tūrisma eksperti iesaka, vispiemērotākais laiks aviobiļešu rezervēšanai – pusotru mēnesi pirms plānotā ceļojuma un izpārdošanu laikā. Dažu kompāniju piedāvājumā pievilcīga cena aviobiļetei ir, piemēram, Melnajā piektdienā.

Vispiemērotākais diennakts laiks iegādei

Ja liekās, ka vislētākā cena aviobiļetei ir agri no rīta vai vēlā naktī, Jūs maldāties. Pusdienu pārtraukums arī nav tā vērts, lai meklētu izdevīgus piedāvājumus. Vispievilcīgākie varianti parādās tiešsaistē ap plkst. 17-18 un izzūd pēc plkst. 20. Darba dienās interesantu piedāvājumu ir vairāk nekā brīvdienās.

Kur meklēt lētas aviabiļetes?

Aviobiļetes rezervēšana ir iespējama daudzos tiešsaistes resursos, taču ne visiem no tiem var uzticēties. Pirms pirkšanas monitorējiet atsauksmes un izpētiet visas lidojuma nianses. Piedāvājam izpētīt aviabiļešu cenas portālā IFly. Tūristi uzticas šim resursam un ir apmierināti par pieņemamajām cenām un vienkāršo interfeisu.

Aviobiļetes rezervēšana: svarīgas nianses

  • Rezervējot biļetes nepazīstamā resursā esiet uzmanīgi. Bieži vien bagāža nav iekļauta biļetes cenā un par to nāksies maksāt papildus.
  • Pārbaudiet bagāžas un rokas bagāžas svaru, lai lidostā nepārmaksātu par lieko svaru.
  • Aviabiļetes iegāde neatbrīvo Jūs no reģistrēšanās lidojumam. Ierodieties lidostā savlaicīgi, lai iegūtu labas sēdvietas, it īpaši, ja ceļo liela ģimene.
  • Neaizmirstiet, ka dažās aviokompānijās tiešsaistes reģistrēšanās ir obligāta. Ja ignorēsiet  pārvadātāja prasības, reģistrācijas maksa lidostā Jūs nepatīkami pārsteigs.
  • Savlaicīgi pārbaudiet, vai visi dokumenti ir kārtībā (nepilngadīgu bērnu vecākiem ir jāņem līdzi bērna dzimšanas apliecības oriģināli un otra vecāka atļauja, ja viņš palicis mājās).

Ceļojot, Jūs investējat savā nākotnē!

Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment