Aviobiļetes
Pasažieri
PieaugušaisNo 12 gadu vecuma
- +
Mazulisno 0 līdz 2 gadiem
- +
Bērnsno 2 līdz 12 gadiem
- +
Dārgu vai lētu aviobiļeti?

Aizrautīgi ceļotāji zina: lielākos izdevumus atpūtas ceļojuma organizēšanā sagādā aviobiļetes cena. Droši vien tāpēc tūristi ir tik norūpējušies par lētu vai vismaz pieejamu biļešu sameklēšanu un izvēli lidošanai uz Londonu, Dubaju vai Parīzi.

Kā samazināt izdevumus aviobiļetēm?

Centieni sameklēt aviobiļetes par pievilcīgu samaksu nepamet daudzus no mums.

Droši vien tāpēc arī vieni izmanto mājas lapas, kurās biļetes par piemērotām cenām ir meklējamas vienlaicīgi vairākās rezervēšanas sistēmās, piemēram, pēc mūsu sistēmas „iFly”, kurā Jūs varat sameklēt patiešām lētas aviobiļetes uz Londonu vai citu pasaules pilsētu. Citi, lai ieekonomētu uz lidojumu rēķina, priekšroku dod tā saucamajām „zemo cenu biļetēm”, kas ļauj nodrošināt lidojumu bez papildus pakalpojumiem. Trešie kopumā un pilnībā paļaujas uz tūrisma firmu pārstāvju izvēli.

Ja Jūs patstāvīgi iegādājaties aviobiļetes...

Ja esat izlēmuši patstāvīgi iegādāties aviobiļetes, mēs Jums iesakām pievērst uzmanību atsevišķiem faktoriem, kas var ietekmēt biļetes cenu.

  • Komfortablums. Jo lielākas ērtības un komforts, jo dārgāka aviobiļetes cena. Rezervēšanas sistēmā „iFly” ir budžeta aviokompāniju biļetes, kuras mākslīgi samazina biļešu cenu uz pasažieriem piedāvāto pakalpojumu minimālo daudzumu. Jūs arī varat izvēlēties dārgu aviobiļeti uz Londonu, kuras cenā tiks iekļauta ēdināšana, ērtas sēdvietas, bagāžas novietošana u.c.
  • Nodevas un komisijas maksas. Tās, savukārt, var būt atkarīgas no lidostas, no lidojuma maršruta, kā arī pilsētas. Bieži vien nodevas un komisijas maksas sastāda aptuveni pusi no aviobiļešu cenas, tāpēc Jums jābūt tam gataviem. Vēlaties ieekonomēt? Izvēlieties kompānijas, kuras neveic reisus no centrālajām lidostām.
  • Biļešu pirkšanas sezona. Ja Jums steidzami ir vajadzīga biļete, lai rīt vai parīt dotos uz citu valsti, tās cena būs nedaudz augstāka. Biļešu cena ir ļoti atkarīga arī no gadalaika. Piemēram, rezervēšanas sistēmā „iFly” vislētākās aviobiļetes iespējams ieraudzīt februārī vai martā, kā arī oktobrī un novembrī, kad pasažieru ir vismazāk.
  • Maksa par pakalpojumiem. Ja Jums ir jāieekonomē uz aviobiļetes cenas rēķina, izmantojiet rezervēšanas sistēmu „iFly”, jo biļetes rezervēšana tūrisma aģentūrā izmaksās ievērojami dārgāk.
Uzticama apkalpošana
Salīdziniet 800 + aviokompānijas
100% drošā rezervācija
IFly IATA loceklis
100% klientu atbalsts
Droša apmaksa
payment
payment
payment